X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

۲ تکنیک پیروزی در وار از طریق جا به جایی میان چیدمان ها اموزش کلش آف کلنز

سه‌شنبه 27 بهمن 1394 ساعت 02:00

clash of clans,اموزش clash of clans,آموزش بازی جنگ قبیله ها,آموزش بازی کلش آف کلنز,جنگ قبیله ها,اموزش کلش آف کلنز,کلش او کلنز,clash game,کلش گیم,,بازی آنلاین,آموزش clash of clans,کلش آف کلنز فارسی,کلش آف کلنز,کلش آو کلنز

۲ تکنیک پیروزی در وار از طریق جا به جایی میان چیدمان ها اموزش کلش آف کلنز

1- پیروزی در وار از طریق جا به جایی میان مپ ها : به طور کل روش اینه که در روز آماده سازی یک مپ کاملا داغون و احمقانه رو استفاده کنید ، اما درست قبل از شروع وار به مپ اصلی خودتون جا به جا کنید . این روش بسیار ساده است و کار عجیبی شما انجام نمیدین ، اما طرف مقابل دچار شک میشه و میگه ای بابا اینکه مپش یک چیزه دیگه ای بود . این روش رو بارها و بارها امتحان کردم و جواب گرفتم ، چون خیلی ها قبل از وار چندین بار تست می کنن و به هنگام شروع وار حمله می کنن .

در این پست می خواهیم تکنیکی رو بیان کنم که از طریق اون ما هفته گذشته در یک وار پیروز شدیم . این تکنیک از طریق جا به جایی میان چیدمان ها که در آپدیت قبلی به وجود اومد صورت میگیره ، در ادامه مطلب با ما باشید .
1- پیروزی در وار از طریق جا به جایی میان مپ ها :

به طور کل روش اینه که در روز آماده سازی یک مپ کاملا داغون و احمقانه رو استفاده کنید ، اما درست قبل از شروع وار به مپ اصلی خودتون جا به جا کنید . این روش بسیار ساده است و کار عجیبی شما انجام نمیدین ، اما طرف مقابل دچار شک میشه و میگه ای بابا اینکه مپش یک چیزه دیگه ای بود . این روش رو بارها و بارها امتحان کردم و جواب گرفتم ، چون خیلی ها قبل از وار چندین بار تست می کنن و به هنگام شروع وار حمله می کنن .


حالا تکنیک های جابه جایی :

۱- در این روش شما یک مپ رو چیده اید و و به هنگام شروع وار یک مپ کاملا جدید رو قرار می دید که همه چی تغییر کرده ، در این روش امکان داره طرف متوجه بشه و دست از اتک برداره و دوباره تست کنه و بعد حمله کنه . این روش زیاد به کار نمیاد و تابلو هستش .

۲-در این روش شما به کلیت مپ دستی نمی زنید و فقط جای چند تا چیز رو که از قصد بد چیده بودید رو درست میکنید .

مانند عکس های زیر :حالا به این عکس نگاه کنید کلیت یک چیزه اما جای ۴ تا چیز تغییر کرده ...خوب همانطور که می بینید کلیت عوض نشده و فقط چند تا دفاع جا به جا شده ، که اینطوری امکان داره طرف مقابل نفهمه و شما یک دفاع شیرین رو تجربه کنید .


اما تکنیک بعدی :


2- یکسان نبودن نیروها در کلن کستل :

خوب در خیلی از وارها می بینید که وقتی از کلن کستل یکی دراگون خارج بشه ، برای بقیه هم دراگونه و دیگه همه می دونن چی کار کنن . حالا اگر انواع نیروهای دفاعی استفاده کنید مطمئن باشید که جواب می گیرید . (نیروها : آرچر – بربر – ویزارد – مینیون – دراگون – پکا – والکری – ویچ و ….)

امیدوارم این مطلب به پیروزی در وار شما کمک کنه !

مطالب بیشتر از سایت ما

دانلود برنامه نقشه های کلش آف کلنز آموزش بازی کلش آف کلنز

دانلود برنامه Clash Paint Clans اموزش کلش آف کلنز

نسخه بی نهایت جم بازی کلش آف کلنز ! (Infinity) Infinity

دانلود برنامه Guide for Clash of Clans COC اموزش کلش آف کلنز

دانلود برنامه Clash War Manager اموزش کلش آف کلنز

دانلود برنامه مشاور بازی جنگ قبایل کلش آف کلنز فارسی

هفت اشتباه رایج در طراحی نقشه دهکده خود اموزش کلش آف کلنز

راهبرد استفاده از نیروهای Clash Of Clans کلش آف کلنز فارسی

دانلود برنامه ضد اتک در بازی کلش اف کلنز آموزش بازی جنگ قبیله ها

ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﻫﺎﻯ ﺭﺍﻳﺞ ﺩﺭ ﻛﻠﺶ ﺁﻑ ﻛﻠﻨﺰ Clash Of Clans کلش آف کلنز فارسی