X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

کنترل کردن حمله های دشمن به وسیله چینش درست کلش آف کلنز فارسی

سه‌شنبه 27 بهمن 1394 ساعت 02:00

clash of clans,clash game,آموزش clash of clans,آموزش بازی کلش آف کلنز,بازی آنلاین,اموزش clash of clans,اموزش کلش آف کلنز,,کلش آف کلنز,کلش او کلنز,آموزش بازی جنگ قبیله ها,کلش گیم,کلش آو کلنز,جنگ قبیله ها,کلش آف کلنز فارسی

کنترل کردن حمله های دشمن به وسیله چینش درست کلش آف کلنز فارسی

چون شما می توانید به راحتی نیروهای دشمن رو به سمت تله ها بفرستید و کاملا حمله ی دشمن را تحت کنترل بگیرید که به این روش دام اندازی گویند .برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید ...خیلی وقت ها هست که تله های خودتان رو قرار می دهید  به امید اینکه نیروی دشمن داخل آن شود  اما شما باید جوری این چینش را قرار بدهید که دشمن خود به خود به سوی دام های شما کشیده شود . به این نقشه توجه کنید ...این بار در این مقاله می خواهیم به شما آموزش بدهیم که چطوری دشمن رو به سمت  تله های خودتون بکشانید و آنها رو به سمت دامی که گذاشتید گرفتار کنید ! و بازی را در دست بگیرید و کنترل بازی را از حریف بگیرید !

آیا فکر میکنید یک نقشه خوب و دفاع قوی تنها چیزی است که لازم دارید ؟ خوب سخت در اشتباهید ! 

چون شما می توانید به راحتی نیروهای دشمن رو به سمت تله ها بفرستید و کاملا حمله ی دشمن را تحت کنترل بگیرید که به این روش دام اندازی گویند .

برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید ...


خیلی وقت ها هست که تله های خودتان رو قرار می دهید  به امید اینکه نیروی دشمن داخل آن شود  اما شما باید جوری این چینش را قرار بدهید که دشمن خود به خود به سوی دام های شما کشیده شود . به این نقشه توجه کنید ...

این نقشه نمونه بارز صحبت های من است و کامل این روش پیاده شده :دام گذاری برای وال بریکرها

خوب برای این کار باید شما اول بدانید وال بریکرها چگونه از گوشه ها به شما حمله می کنند . همانطور که می دانید وال بریکرها به طور عمده به گوشه های دیوارها حمله میکنند ، پس باید شما فنر ها و بمب ها رو در کنار دیوارها و جایی که وال بریکر به اون میرسند قرار بدهید و یا دیوارهای گوشه را آپگرید کنید.
فنر در مسیر جاینت ها

خوب با توجه به عکس می بینید ، ساختار چیدمان به گونه ای هست که از هر طرفی با جیانت به شما حمله شود به یک مسیر چرخه ای قرار می گیرند و مهمان فنر های شما می شوند ، چرا که در مرحله رها سازی جاینت ها ابتدا به مسیرهای باز می روند و علاقه ای به تخریب دیوار در صورتی که مسیری باز باشد را ندارند !
مقابله با هاگ

همانطور که می دانید هاگ ها از روی دیوار پرش می کنند و دیوار لول بالا یا پایین برای آنها دردسری ایجاد نمی کند ، پس باید فنر ها و بمب ها رو در جایی قرار بدیم که پس از زدن ساختمان اول به سمت محل تله ها حرکت کنند .و یکی دیگه از راه های رسیدن به نتیجه مورد نظر قرار دادن ۲ بمب بزرگ در کنار همدیگر است که کار هاگ رو یکسره می کند .
مقابله با هیلر ها :

خوب همانطور کی می دانید اگر هیلر ها نابود نشوند تا آخر حمله هستند و دردسر زیادی برای شما ایجاد می کنند . حالا چطور جلوی اآنها را بگیریم ؟ عموما کسانی که با هیلر حمله می کنند ابتدا از سمتی که به نیروی ضد هوایی نزدیک هست حمله کرده و بعد از نابودی آن از هیلر استفاده می کنند   که این باعث می شود شما بفهمید که باید بمب های هوایی سیاه رو در نزدیکی ضد هوایی ها قرار بدید .
مقابله با نیروهای هوایی همانند  بالون و مینیون

حوب اکثر حمله کننده های هوایی در ابتدای حمله از یک مینیون یا یک بالون استفاده می کنند تا تله های هوایی شما رو خنثی کنند، پس شما باید این تله ها رو در داخل قرار بدید اما نه اونهمه داخل که نصف مپ شما رو زده باشند و خبری از این تله ها نشده باشد . حدودا در میانه باشد.

در آخر شما برای اینکه بتوانید حمله کننده رو تحت تسلط خودتان قرار بدید تمام این کار ها را با هم انجام بدهید و برای برطرف کردن نقاط ضعفتان فیلم های حمله شده به شما را بازبینی کنید و دقت کنید که حریف از کدام طرف به شما بیشتر ضربه زده است و با چند جابجایی کوچک بتوانید آن نقاط ضعف را برطرف نمایید و نتیجه بازی را به نفع خودتان تمام کنید !

مطالب بیشتر از سایت ما

اجرای XmodGame بر روی اندروید 5 و کامپیوتر کلش آف کلنز فارسی

آیا لاواهوند برای دفاع مناسب است ؟ کلش آف کلنز فارسی

سال نو مبارک ! اموزش کلش آف کلنز

۲ تکنیک پیروزی در وار از طریق جا به جایی میان چیدمان ها اموزش کلش آف کلنز

دانلود برنامه نقشه های کلش آف کلنز آموزش بازی کلش آف کلنز

دانلود برنامه Clash Paint Clans اموزش کلش آف کلنز

نسخه بی نهایت جم بازی کلش آف کلنز ! (Infinity) Infinity

دانلود برنامه Guide for Clash of Clans COC اموزش کلش آف کلنز

دانلود برنامه Clash War Manager اموزش کلش آف کلنز

دانلود برنامه مشاور بازی جنگ قبایل کلش آف کلنز فارسی