X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

انتخاب اسپل درست برای حمله اموزش کلش آف کلنز

سه‌شنبه 27 بهمن 1394 ساعت 02:00

آموزش بازی کلش آف کلنز,کلش آف کلنز فارسی,clash game,آموزش clash of clans,اموزش clash of clans,اموزش کلش آف کلنز,کلش آو کلنز,clash of clans,آموزش بازی جنگ قبیله ها,جنگ قبیله ها,کلش آف کلنز,کلش گیم,بازی آنلاین,کلش او کلنز

انتخاب اسپل درست برای حمله اموزش کلش آف کلنز

مرحله سوم : انتخاب ترکیب مناسبپیشنهاد من به شما اینه که اگر به اندازه کافی تسلط در استفاده از اسپل ها ندارید بهتره که بیشتر از ۲ نوع اسپل استفاده نکنید . استفاده از اسپل برای حمله کننده یک جور هنر به حساب میاد . چون هم زمان این کار بسیار کوتاهه و هم دقت بالایی برای زدن در جای مناسب برای یک حمله قوی نیازمنده . باید کاملا حواستون به همه چیز باشه . و ببینید نیروهای شما به کدام سمت میرن تا بتونین اسپل رو دقیق بزنید ، البته این وسط حواستون هم باید به قهرمانان باشه . گاهی اوقات تداخل این ۲ حواس پرتی باعث میشه که یکی از اونها رو فراموش کنید . اگر از حداکثر ۲ نوع اسپل استفاده کنید ، میزان این حواس پرتی کاهش پیدا میکنه .ایا به نتیجه مناسب در انتخاب اسپل رسیدید ؟امیدوارم که با خوندن این پست و تجربیاتی که بیان شد به یک ترکیب مناسب اسپلی رسیده باشید . اما بهترین راهنما در این زمینه تمرین کردن خود شما و ایجاد مهارت زیاد بعد از سعی و خطاهای زیاده . چون هیچ موقع با دیدن ویدئو اتک و غیره نمیتونین مثل زمانی که خودتون تمرین کرده باشین ، حرفه ای بشین . صادقانه بگم من خودم هنوز خیلی وقت ها به دنبال ترکیب جدید اسپلی با نیروهای جدید هستم .

نحوه انتخاب صحیح و درست اسپل با توجه به نیرویی که دارید رو توضیح بدم . بدون اسپل هیچ نیرویی توانایی حمله رو نداره .

مرحله اول : انتخاب اسپل

برای این کار نیروها رو در ۳ دسته اصلی قرار میدیم :

– نیروهای آسیب پذیر و دارای سلامتی پایین ( آرچر – بربر – مینیون – گوبلین – بالون – هیلر – هاگ رایدر )

– نیروهای تانک که تحمل بالایی در مقابل دشمن دارند ( گولم – جاینت – اما لاوا هوند رو در اینجا قرار نمیدیم چون میزان و شدت حمله روی این نیرو زیاده م نمیشه ازش حمایت کرد )

– نیروهای کم سرعت و کند ( دراگون – پکا – بالون )

قبل از نوشتن مطالب زیاد و خسته کننده ، این پست رو در یک عکس به صورت شماتیک نمایش میدیم :

در ادامه مطلب  با ما باشید ...

منظور از دسته های اصلی نیرویی که شما بر روی آن تمرکز دارید ، مثلا اگر حمله شما با هاگ است اما ۵ ویزارد هم استفاده میکنید ، نیروی اصلی شما هاگ هست و ما هاگ رو مد نظر قرار می دهیم . و اسپلی که استفاده میکنیم برای حفاظت از هاگ هست .

 به ادامه مطلب مراجعه نمایید ...


مرحله ۲ : پوشش دادن مرحله اول

مهم نیست که شما با چه نیرویی حمله میکنید . اما وقتی حمله میکنید میدونید چه مپی به معنای باخت و چه مپی به معنای پیروزیست . برای مثال مپی که دارای ۲ اینفرنو به صورت مولتی هستش برای حمله هاگ نامناسبه و یا مپی که ضد هوایی هاش در مرکز قرار داره برای حمله با دراکون نامناسبه . اما سوالی که پیش میاد اینه که اسپل رو بر روی چه چیزی باید زد ؟
شما در مقابل کلن کستل چه میکنید ؟

به هنگام حمله اکثرا با نیروهای ویزارد و آرچر مواجه میشید که برای مقابله با اون میتونید اون ها رو به یک گوشه برده نابود کنید و یا از اسپل لایتینگ استفاده نمایید .
ایا در مقابل دفاعی های در مرکز دشمن برنامه دارید ؟

خیلی وقت ها هست که از نیروهای هوایی برای حمله استفاده میکنید و به راحتی دور مپ رو میزنید اما اصل زمانیه که بخواین با دفاعی های در مرکز مقابله کنید . در این شرایط چه می کنید ؟ برای مثال استفاده از اسپل فریز در مقابل اینفرنوها ؟

مرحله سوم : انتخاب ترکیب مناسب

پیشنهاد من به شما اینه که اگر به اندازه کافی تسلط در استفاده از اسپل ها ندارید بهتره که بیشتر از ۲ نوع اسپل استفاده نکنید . استفاده از اسپل برای حمله کننده یک جور هنر به حساب میاد . چون هم زمان این کار بسیار کوتاهه و هم دقت بالایی برای زدن در جای مناسب برای یک حمله قوی نیازمنده . باید کاملا حواستون به همه چیز باشه . و ببینید نیروهای شما به کدام سمت میرن تا بتونین اسپل رو دقیق بزنید ، البته این وسط حواستون هم باید به قهرمانان باشه . گاهی اوقات تداخل این ۲ حواس پرتی باعث میشه که یکی از اونها رو فراموش کنید . اگر از حداکثر ۲ نوع اسپل استفاده کنید ، میزان این حواس پرتی کاهش پیدا میکنه .
ایا به نتیجه مناسب در انتخاب اسپل رسیدید ؟

امیدوارم که با خوندن این پست و تجربیاتی که بیان شد به یک ترکیب مناسب اسپلی رسیده باشید . اما بهترین راهنما در این زمینه تمرین کردن خود شما و ایجاد مهارت زیاد بعد از سعی و خطاهای زیاده . چون هیچ موقع با دیدن ویدئو اتک و غیره نمیتونین مثل زمانی که خودتون تمرین کرده باشین ، حرفه ای بشین . صادقانه بگم من خودم هنوز خیلی وقت ها به دنبال ترکیب جدید اسپلی با نیروهای جدید هستم .


مطالب بیشتر از سایت ما

۵ عامل که از بن شدن شما جلوگیری میکند ! اموزش کلش آف کلنز

گزارش بازی Clash Of Clans در روزنامه شرق اموزش کلش آف کلنز

آموزش حمله ترکیبی دراگون + بالون ، مخصوص کلن وار اموزش کلش آف کلنز

فریب بازی‌های مشهور را نخورید! آموزش بازی کلش آف کلنز

کنترل کردن حمله های دشمن به وسیله چینش درست کلش آف کلنز فارسی

اجرای XmodGame بر روی اندروید 5 و کامپیوتر کلش آف کلنز فارسی

آیا لاواهوند برای دفاع مناسب است ؟ کلش آف کلنز فارسی

سال نو مبارک ! اموزش کلش آف کلنز

۲ تکنیک پیروزی در وار از طریق جا به جایی میان چیدمان ها اموزش کلش آف کلنز

دانلود برنامه نقشه های کلش آف کلنز آموزش بازی کلش آف کلنز