X
تبلیغات
زولا

مقابله با Mortar اموزش کلش آف کلنز

سه‌شنبه 27 بهمن 1394 ساعت 02:00

کلش آف کلنز فارسی,اموزش clash of clans,کلش او کلنز,,آموزش clash of clans,clash of clans,clash game,آموزش بازی کلش آف کلنز,جنگ قبیله ها,اموزش کلش آف کلنز,کلش آو کلنز,آموزش بازی جنگ قبیله ها,کلش گیم,بازی آنلاین,کلش آف کلنز

مقابله با Mortar اموزش کلش آف کلنز

برای اینکه این روند را به درستی اجرا کنید، باید سربازان شما آن ساختمان را قبل از برخورد گلوله Mortar تخریب کنند و آنجا را ترک کنند. برای این کار باید تعداد کافی سرباز را رها کنید. این تعداد به صورت زیر است :     ساختمان های ضعیف (تخت Hero ها، Builder Hut ها و Barrack ها و …): ۱۰ باربارین یا کماندار     ساختمان های متوسط (معادن طلا و اکسیر): ۲۰ باربارین یا کماندار     ساختمان های قوی (مخازن طلا یا اکسیر ، Town Hall و دیوارها) : ممکن نیست در مدت زمان شلیک Mortar این ساختمان ها   را خراب کنیم.این کار نیاز به تمرین و تجربه دارد، ممکن است مدتی طول بکشد تا روی این روش مسلط شوید.تاکتیک طعمه :در این روش شما یک سرباز را در نزدیک ترین مکان به Mortar رها می کنیم. Mortar برای نابودی این سرباز ۱ یا ۲ گلوله شلیک می کند. که در این زمان شما می توانید بقیه سربازان را در مکانی دورتر رها کنید . از آنجایی که Mortar ابتدا دشمنان نزدیک را می زند. سربازان که دورتر رها کرده اید در امان خواهند بود.هرگز سربازن را به صورت پشت سرهم (نگه داشتن انگشت روی صفحه) و در یک مکان رها نکنید، اینکار فقط باعث نابودی سریع نیروهای شما می شود.


دو روش مناسب برای مقابله با Mortar

Mortar تنها ساختمانی است که دارای سرعت حمله بسیار پایین است، یعنی در هر ۵ ثانیه یکبار شلیک می کند که البته شلیک های آن به صورت انفجاری و دارای قدرت مناسب است. (جزئیات Mortar). از همین سرعت پایین Mortar می توانیم بهترین استفاده را ببریم. رها کردن به موقع سربازان (سربازانی مثل باربارین، آرچر و یا گابلین) می تواند قدرت Mortar را خنثی کند.

جهت مطالعه بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید ...تاکتیک دونده :

گلوله پرتاب شده توسط Mortar حدود ۲-۳ ثانیه (بستگی به فاصله آن تا هدف دارد) در هوا حرکت می کند تا به زمین برخورد کند. همچنین یکی از ضعف های Mortar این است که هدف گلوله آن با توجه به محل قرار گیری دشمن تنظیم می شود و با حرکت سربازان ، گلوله به آنها برخورد نمی کند. به عبارت دیگر روند زیر انجام می شود :

   ۱) سربازان را رها می کنید.
   ۲) سربازان شروع به تخریب یک ساختمان می کنند.
   ۳) Mortar شلیک می کند، گلوله روی محل قرارگیری فعلی سربازان تنظیم می شود.
   ۴) سربازان ساختمان را تخریب کرده و به سمت ساختمان دیگر حرکت می کنند.
   ۵) گلوله به زمین برخورد می کند، اما سربازان از آن نقطه رفته اند.
برای اینکه این روند را به درستی اجرا کنید، باید سربازان شما آن ساختمان را قبل از برخورد گلوله Mortar تخریب کنند و آنجا را ترک کنند. برای این کار باید تعداد کافی سرباز را رها کنید. این تعداد به صورت زیر است :

     ساختمان های ضعیف (تخت Hero ها، Builder Hut ها و Barrack ها و …): ۱۰ باربارین یا کماندار
     ساختمان های متوسط (معادن طلا و اکسیر): ۲۰ باربارین یا کماندار
     ساختمان های قوی (مخازن طلا یا اکسیر ، Town Hall و دیوارها) : ممکن نیست در مدت زمان شلیک Mortar این ساختمان ها   را خراب کنیم.

این کار نیاز به تمرین و تجربه دارد، ممکن است مدتی طول بکشد تا روی این روش مسلط شوید.

تاکتیک طعمه :

در این روش شما یک سرباز را در نزدیک ترین مکان به Mortar رها می کنیم. Mortar برای نابودی این سرباز ۱ یا ۲ گلوله شلیک می کند. که در این زمان شما می توانید بقیه سربازان را در مکانی دورتر رها کنید . از آنجایی که Mortar ابتدا دشمنان نزدیک را می زند. سربازان که دورتر رها کرده اید در امان خواهند بود.هرگز سربازن را به صورت پشت سرهم (نگه داشتن انگشت روی صفحه) و در یک مکان رها نکنید، اینکار فقط باعث نابودی سریع نیروهای شما می شود.

مطالب بیشتر از سایت ما

انتخاب اسپل درست برای حمله اموزش کلش آف کلنز

۵ عامل که از بن شدن شما جلوگیری میکند ! اموزش کلش آف کلنز

گزارش بازی Clash Of Clans در روزنامه شرق اموزش کلش آف کلنز

آموزش حمله ترکیبی دراگون + بالون ، مخصوص کلن وار اموزش کلش آف کلنز

فریب بازی‌های مشهور را نخورید! آموزش بازی کلش آف کلنز

کنترل کردن حمله های دشمن به وسیله چینش درست کلش آف کلنز فارسی

اجرای XmodGame بر روی اندروید 5 و کامپیوتر کلش آف کلنز فارسی

آیا لاواهوند برای دفاع مناسب است ؟ کلش آف کلنز فارسی

سال نو مبارک ! اموزش کلش آف کلنز

۲ تکنیک پیروزی در وار از طریق جا به جایی میان چیدمان ها اموزش کلش آف کلنز