X
تبلیغات
زولا

دانلود برنامه رازهای Clash Of Clans اموزش کلش آف کلنز

سه‌شنبه 27 بهمن 1394 ساعت 02:00

کلش آف کلنز فارسی,اموزش clash of clans,کلش او کلنز,,آموزش clash of clans,clash of clans,clash game,آموزش بازی کلش آف کلنز,جنگ قبیله ها,اموزش کلش آف کلنز,کلش آو کلنز,آموزش بازی جنگ قبیله ها,کلش گیم,بازی آنلاین,کلش آف کلنز

دانلود برنامه رازهای Clash Of Clans اموزش کلش آف کلنز

بسم الله الرحمن الرحیم●●توجه قبل از به روز رسانی نسخه قبلی را پاک نمایید●● برای ارائه آپدیت های قویتر ما رو با پنج ستاره حمایت کنید.نسخه 1.4 منتشر شد✔اضافه شدن بخش محاسبه گر الماس-محاسبه خرید زمان به وسیله الماس-محاسبه خرید منابع به وسیله الماساضافه شدن چند آموزش جدید● میخوای به نفر اول کلش حمله تستی بدی؟● میخوای تو کلن وار ها قبل از حمله اصلی حمله تستی انجام بدی بدون اینکه ثبت بشه؟● میخوای استراتژی حمله و دفاع با انواع نیرو ها و سازه ها رو بدونی؟● میخوای تبدیل به رهبر واقعی کلش بشی؟● میخوای میزان غارتت بره بالا؟ما به شما راز های کلش آف کلنز رو پیشنهاد میکنیم!توجه: شما میتوانید با استفاده از آموزش های برنامه به راحتی تا 3 دقیقه به هر دهکده ای که خواستید حمله کنید و ستاره بگیرید بدون اینکه حمله شما ثبت شود.همان طور که می دانید بازی Clash of clans یکی از برترین بازی های استراتژیک دنیا می باشد که کاربران زیادی را به خود جلب کرده است. این بازی به ظاهر ساده در پشت پرده خود راز هایی دارد که ما این اطلاعات ارزشمند را در نرم افزار "راز های کلش آف کلنز" برای شما کاربران عزیز جمع آوری کرده ایم.راز های کلش آف کلنز برنامه ای است که برای مبتدیان و همچنین برای کسانی که ماه ها وقت صرف ساختن دهکده خود کرده اند بسیار مفید است.از جمله ویژگی هایی که این برنامه را از سایر برنامه های مشابه متمایز می کند قیمت مناسب، آفلاین بودن برنامه، کاملترین آموزش ها، استراتژی ها و ... می باشد.**توجه هر گونه پیشنهاد، انتقاد، سوال و راهنمایی در مورد آموزش های برنامه و همچنین بازی کلش آف کلنز داشتید از طریق ایمیل زیر یا از درون برنامه قسمت درباره ما با ما در ارتباط باشید.clashhelp@hezareh3.infoبخش های کلی برنامه شامل:✔آموزش ها- آموزش تقلب در بازی با xmod تنها با Visit یا Scout کردن طرف بهش حمله تستی بده قابلیت فوق العاده در کلن وار ها و رونج ها! (نیازمند روت)- حمله با سربازان بی نهایت (نیازمند روت)- آموزش ذخیره بازی در اکانت گوگل- حل مشکل ورود به بازی- آموزش کامل ساخت جیمیل در گوشی- بازگرداندن اکانت در بازی- انتقال لینک بازی به دستگاهی دیگر- تغییر اسم دهکده- طریقه ایجاد جنگ بین قبایل یا کلن ها- قوانین کلن وار Clan war- BlueStacks (شبیه ساز اندروید)- سینک کردن BlueStack به اکانت گوگل- رفع مشکل سینک (متصل) نشدن اکانت کلش اف کلنز به گوگلو ...✔ساختمان هامعرفی تمام ساختمان های بکار رفته در بازی و ارائه استراتژی برای هر کدام- سازه های ارتش- سازه های تدافعی- سازه های منابع- دیگر ساختمان ها✔نیرو هامعرفی و ارائه استراتژی برای همه نیرو های موجود در بازی- سربازان اکسیر سیاه- سربازان رده اول- سربازان رده دوم- سربازان رده سوم- غیر نظامیان- قهرمانان✔طلسم ها- طلسم رعد و برق- طلسم شفا دهنده- طلسم خشم- طلسم پرش- طلسم انجماد✔تله ها- بمب- بمب غول پیکر- بمب هوایی- تله فنری- تله اسکلتی- مین هوایی✔نقشه ها-برای تمامی Town Hall ها✔استراتژی هامعرفی تاکتیک ها، استراتژی ها و نکات حمله ای و دفاعی با انواع نیروها و سازه ها- استراتژی های حمله ای

از این به بعد می خواهیم برنامه هایی که درباره بازی کلش آف کلنز ساخته می شود را به شما معرفی کنیم و می توانید آن را از همین جا دانلود نمایید، لازم به ذکر است اکثر این برنامه ها در سایت های مختلف بصورت پولی گذاشته می شود که ما آنها را بصورت رایگان و بدون تبلیغ و معطلی برای دانلود قرار می دهیم .

از آنجا که اکثر این برنامه ها هم ایرانی می باشد ! ممکن است با آنچه که تبلیغ می شود تفاوت داشته باشد و عدم اجرا و اشکالات و مسئولیت های مختلف از جمله بن شدن در بازی و ...  بر عهده خودتان می باشد.

با توجه به قبول این مسئولیت ها نسبت به دانلود برنامه ها اقدام نمایید.

برنامه راز های کلش آف کلنز


جهت توضیحات بیشتر برنامه و دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید ...

توضیحات برنامه به نقل از سازنده برنامه راز های کلش آف کلنز :

بسم الله الرحمن الرحیم

●●توجه قبل از به روز رسانی نسخه قبلی را پاک نمایید
●● برای ارائه آپدیت های قویتر ما رو با پنج ستاره حمایت کنید.
نسخه 1.4 منتشر شد
✔اضافه شدن بخش محاسبه گر الماس
-محاسبه خرید زمان به وسیله الماس
-محاسبه خرید منابع به وسیله الماس
اضافه شدن چند آموزش جدید

● میخوای به نفر اول کلش حمله تستی بدی؟
● میخوای تو کلن وار ها قبل از حمله اصلی حمله تستی انجام بدی بدون اینکه ثبت بشه؟
● میخوای استراتژی حمله و دفاع با انواع نیرو ها و سازه ها رو بدونی؟
● میخوای تبدیل به رهبر واقعی کلش بشی؟
● میخوای میزان غارتت بره بالا؟

ما به شما راز های کلش آف کلنز رو پیشنهاد میکنیم!
توجه: شما میتوانید با استفاده از آموزش های برنامه به راحتی تا 3 دقیقه به هر دهکده ای که خواستید حمله کنید و ستاره بگیرید بدون اینکه حمله شما ثبت شود.

همان طور که می دانید بازی Clash of clans یکی از برترین بازی های استراتژیک دنیا می باشد که کاربران زیادی را به خود جلب کرده است. این بازی به ظاهر ساده در پشت پرده خود راز هایی دارد که ما این اطلاعات ارزشمند را در نرم افزار "راز های کلش آف کلنز" برای شما کاربران عزیز جمع آوری کرده ایم.
راز های کلش آف کلنز برنامه ای است که برای مبتدیان و همچنین برای کسانی که ماه ها وقت صرف ساختن دهکده خود کرده اند بسیار مفید است.
از جمله ویژگی هایی که این برنامه را از سایر برنامه های مشابه متمایز می کند قیمت مناسب، آفلاین بودن برنامه، کاملترین آموزش ها، استراتژی ها و ... می باشد.

**توجه هر گونه پیشنهاد، انتقاد، سوال و راهنمایی در مورد آموزش های برنامه و همچنین بازی کلش آف کلنز داشتید از طریق ایمیل زیر یا از درون برنامه قسمت درباره ما با ما در ارتباط باشید.
clashhelp@hezareh3.info

بخش های کلی برنامه شامل:

✔آموزش ها
- آموزش تقلب در بازی با xmod تنها با Visit یا Scout کردن طرف بهش حمله تستی بده قابلیت فوق العاده در کلن وار ها و رونج ها! (نیازمند روت)
- حمله با سربازان بی نهایت (نیازمند روت)
- آموزش ذخیره بازی در اکانت گوگل
- حل مشکل ورود به بازی
- آموزش کامل ساخت جیمیل در گوشی
- بازگرداندن اکانت در بازی
- انتقال لینک بازی به دستگاهی دیگر
- تغییر اسم دهکده
- طریقه ایجاد جنگ بین قبایل یا کلن ها
- قوانین کلن وار Clan war
- BlueStacks (شبیه ساز اندروید)
- سینک کردن BlueStack به اکانت گوگل
- رفع مشکل سینک (متصل) نشدن اکانت کلش اف کلنز به گوگل
و ...

✔ساختمان ها
معرفی تمام ساختمان های بکار رفته در بازی و ارائه استراتژی برای هر کدام
- سازه های ارتش
- سازه های تدافعی
- سازه های منابع
- دیگر ساختمان ها

✔نیرو ها
معرفی و ارائه استراتژی برای همه نیرو های موجود در بازی
- سربازان اکسیر سیاه
- سربازان رده اول
- سربازان رده دوم
- سربازان رده سوم
- غیر نظامیان
- قهرمانان

✔طلسم ها
- طلسم رعد و برق
- طلسم شفا دهنده
- طلسم خشم
- طلسم پرش
- طلسم انجماد

✔تله ها
- بمب
- بمب غول پیکر
- بمب هوایی
- تله فنری
- تله اسکلتی
- مین هوایی

✔نقشه ها
-برای تمامی Town Hall ها

✔استراتژی ها
معرفی تاکتیک ها، استراتژی ها و نکات حمله ای و دفاعی با انواع نیروها و سازه ها
- استراتژی های حمله ای

دانلود برنامه رازهای کلش آف کلنز
حجم: 13.6 مگابایت
توضیحات: پسورد فایل فشرده : clash-of-clans-game.blog.ir

مطالب بیشتر از سایت ما

آموزش Connect شدن به Account Google اموزش کلش آف کلنز

دانلود برنامه املاک کلش(قیمت گذاری دهکده و آموزش) اموزش کلش آف کلنز

دانلود برنامه شخصیت ساز کلش 1.0 اموزش کلش آف کلنز

مقابله با Mortar اموزش کلش آف کلنز

انتخاب اسپل درست برای حمله اموزش کلش آف کلنز

۵ عامل که از بن شدن شما جلوگیری میکند ! اموزش کلش آف کلنز

گزارش بازی Clash Of Clans در روزنامه شرق اموزش کلش آف کلنز

آموزش حمله ترکیبی دراگون + بالون ، مخصوص کلن وار اموزش کلش آف کلنز

فریب بازی‌های مشهور را نخورید! آموزش بازی کلش آف کلنز

کنترل کردن حمله های دشمن به وسیله چینش درست کلش آف کلنز فارسی