X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

استراتژی استفاده از طلسم انجماد (Freeze spell) کلش آف کلنز فارسی

سه‌شنبه 27 بهمن 1394 ساعت 02:01

کلش گیم,کلش آو کلنز,کلش آف کلنز فارسی,اموزش کلش آف کلنز,آموزش clash of clans,آموزش بازی کلش آف کلنز,جنگ قبیله ها,کلش آف کلنز,بازی آنلاین,,clash of clans,clash game,آموزش بازی جنگ قبیله ها,اموزش clash of clans,کلش او کلنز

استراتژی استفاده از طلسم انجماد (Freeze spell) کلش آف کلنز فارسی

زمان مناسب برای زدن اسپل شما به یک دلیلی این اسپل رو با خودتون برده اید و شاید برای یخ زدن ضد هوایی ها یا اینفرنو در زمان حمله با دراگون یا بالون . خوب در این حالت نظر من اینه که صبر کنید تا زمانی که این نیروهای دفاعی حمله خودشون رو به شما آغاز کنن و سپس از این اسپل استفاده کنید . توجه کنید که وقتی بیشتر نیروی شما زیر حمله قرار گرفت بزنید نه زمانی که فقط ۲تا بالون رفتن زیر اتک . خوب حالا شاید بخواهید برای کلن کستل استفاده کنید . در این حالت آنقدر باید صبر کنید تا تمام نیروها خارج شوند و بعد اسپل رو بزنید در غیر این صورت نیروهایی که بعد از زدن اسپل خارج شوند یخ نمی زنند .  چه نیروهایی به این اسپل نیاز دارند در صورتی که شما می خواهید با بالون یا دراگون حمله کنید می توانید از این اسپل برای مقابله با دفاع هوایی و زمانی که حمله با گولم ، ویزار ، ویچ انجام میدید برای مقابله با اینفرنو استفاده کنید . با توجه به تجربه من این اسپل برای هاگ زیاد مناسب نیست و هم چنین برای اتک برچ ، چون دیدم که استفاده میشه . البته در شرایط خاص وقتی که اینفرنو حریف فقط یکیش بر روی مولتی هستش میشه از این اسپل برای هاگ استفاده کرد که البته تجربه بالای می خواد .

 چرا طلسم انجماد در کلش آف کلنز استفاده میشود ؟
 
به وسیله این اسپل شما می توانید در یک محدوده خواص باعث یخ زدن ساختمان های دفاعی دشمن بشید تا از حمله اونها به نیروهای خودی جلوگیری کنید . حالا چه چیزی در این میان مهمه ؟ ۱-زمان مناسب برای زدن این اسپل ۲-مکان مناسب برای زدن این اسپل ( که باعث بشه تعداد بیشتری رو یخ بزنه )


در ادامه مطلب با ما باشید ...


مکان مناسب و دقیق :
 
موثر بودن این اسپل وابسته به اینه که شما این اسپل رو برای چه دفاعی استفاده می کنید . یخ زدن ۴ آچر تاور آیا ارزشی مساوی با یخ زدن یک اینفرنو داره ؟ هم چنین به هنگام حمله با بالون میتونین از این اسپل برای یخ زدن ضد هوایی دشمن استفاده کنید . همانطور که میبینید این عمل وابسته به اینه که قصد شما چی هست . عموما قوی ترین نیروهای دفاعی در مرکز قرار داره و این جایی هست که شما باید از این اسپل استفاده کنید . هم چنین شما میتونید از این اسپل برای یخ زدن نیروهای دفاعی داخل کلن کستل و یا پادشاه و ملکه استفاده کنین ، البته نیروهای هوایی کلن کستل با این اسپل یخ نمیزنند (یک موقع نزنین رو سر دراگون ) . این اسپل هر چیزی رو در محدودهای که اثر میکنه یخ میزنه . البته اگر بعد از زدن اسپل در اون ناحیه تسلا خارج بشه باعث یخ زدن تسلا نمیشه .


 در این تصویر شما محدوده این اسپل رو میبیند و همچنین میبیند که فقط قادر به یخ زدن ۴ ساختمان هستش . البته از لحاظ تئوری میشه با این اسپل ساختمان های بیشتری رو هم باعث یخ زدنشون شد که دقت و تمرکز بسیار زیادی رو می خواد ، در حالی که شما در هنگام حمله دچار استرس بالایی هستید و بعیده که بتونین بیشتر از ۴تارو یخ بزنید (خودتون رو خسته نکنید نمیشه). در آخر توجه کنین اگر فاصله اینفرنوها کم باشه این بلا سره شما میاد و اگر در چمپیون این اتفاق بیفته شک نکنید ۱۰۰% تخریب میشد .
نکته : به هیچ وجه اینفرنو و یک ضد هوایی رو آنقدر نزدیک هم نزارید که با یک اسپل هر ۲ آنها یخ بزنن .


زمان مناسب برای زدن اسپل
 
شما به یک دلیلی این اسپل رو با خودتون برده اید و شاید برای یخ زدن ضد هوایی ها یا اینفرنو در زمان حمله با دراگون یا بالون . خوب در این حالت نظر من اینه که صبر کنید تا زمانی که این نیروهای دفاعی حمله خودشون رو به شما آغاز کنن و سپس از این اسپل استفاده کنید . توجه کنید که وقتی بیشتر نیروی شما زیر حمله قرار گرفت بزنید نه زمانی که فقط ۲تا بالون رفتن زیر اتک . خوب حالا شاید بخواهید برای کلن کستل استفاده کنید . در این حالت آنقدر باید صبر کنید تا تمام نیروها خارج شوند و بعد اسپل رو بزنید در غیر این صورت نیروهایی که بعد از زدن اسپل خارج شوند یخ نمی زنند .
 
 چه نیروهایی به این اسپل نیاز دارند
 
در صورتی که شما می خواهید با بالون یا دراگون حمله کنید می توانید از این اسپل برای مقابله با دفاع هوایی و زمانی که حمله با گولم ، ویزار ، ویچ انجام میدید برای مقابله با اینفرنو استفاده کنید . با توجه به تجربه من این اسپل برای هاگ زیاد مناسب نیست و هم چنین برای اتک برچ ، چون دیدم که استفاده میشه . البته در شرایط خاص وقتی که اینفرنو حریف فقط یکیش بر روی مولتی هستش میشه از این اسپل برای هاگ استفاده کرد که البته تجربه بالای می خواد .

مطالب بیشتر از سایت ما

استراتژی استفاده از طلسم شفا دهنده (Healing spell) کلش آف کلنز فارسی

آپدیت فوریه 2015 چی شد ؟! کلش آف کلنز فارسی

استراتژی استفاده از طلسم خشم (Rage spell) کلش آف کلنز فارسی

چند تغییر بزرگی که سوپرسل در بازی کلش آف کلنز انجام داد آموزش بازی جنگ قبیله ها

اشتباه سوپرسل و لو رفتن آپدیت های بازی! کلش آف کلنز فارسی

آموزش حفظ منابع و انواع مپ در بازی کلش آف کلنز clash of clans

اخبار رسمی از آپدیت امروز بازی ۴ اسفند ۱۳۹۳ کلش آف کلنز فارسی

نکاتی در مورد سربازان Clan Castle دشمن اموزش کلش آف کلنز

آپـدیـت جدید کـلـش آف کـلـنـز اسفندماه ۱۳۹۳(فوریه2015) آپدیت جدید کلش آف کلنز

مدیریت زمان بازسازی قهرمانان در کلن وار اموزش کلش آف کلنز