X
تبلیغات
زولا

جم رایگان در کلش آف کلنز! این روش هک نیست ! 100% تضمینی! آموزش بازی کلش آف کلنز

سه‌شنبه 27 بهمن 1394 ساعت 02:01

کلش گیم,کلش آو کلنز,کلش آف کلنز فارسی,اموزش کلش آف کلنز,آموزش clash of clans,آموزش بازی کلش آف کلنز,جنگ قبیله ها,کلش آف کلنز,بازی آنلاین,,clash of clans,clash game,آموزش بازی جنگ قبیله ها,اموزش clash of clans,کلش او کلنز

جم رایگان در کلش آف کلنز! این روش هک نیست ! 100% تضمینی! آموزش بازی کلش آف کلنز

 معرفی برنامه : AppBounty یک برنامه بسیار جالب ای می باشد که شما می توانید با دانلود کردن برنامه و بازی هایی که توسط این برنامه معرفی می شوند امتیاز به دست بیاورید. و یا می توانید با معرفی کردن این برنامه به دوستانتان امتیاز بدست بیاورید. در این برنامه گیفت کارت های مختلفی( آیتونز, امازون, گوگلی پلی و ….) وجود دارد.نحوه کار برنامه : این برنامه یک سری بازی و برنامه به شما معرفی می کند که شما برای جمع اوری امتیاز باید آنها را دانلود کنید . و بعد از جمع کردن امتیاز می توانید گیفت کارت هدیه بگیریداموزش فعال سازی و ثبت نام :


با دانلود اپلیکیشن ها و جمع آوری اعتبار از AppBounty، بازی ها، الماس و طلای رایگان هدیه بگیرید.


از AppBounty برای دریافت اپلیکیشن های جدید استفاده کنید، سپس از ما کارتهای رایگان از Google Play، iTunes, Amazon, Xbox Live و سایت های دیگر هدیه بگیرید.


شما باید امتیاز جمع اوری کنید. شما می توانید با دانلود برنامه و بازی های مشخص شده توسط این برنامه ها, معرفی این برنامه ها به دوستانتان با به اشتراک گذاشتن کدی که به شما داده می شود, و زمانی که امتیاز شما به امتیاز کافی رسید . می توانید انواع گیفت کارت ها هدیه بگیرید.

جهت آموزش و دانلود برنامه به ادامه مطلب مراجعه نمایید ...

 معرفی برنامه : AppBounty یک برنامه بسیار جالب ای می باشد که شما می توانید با دانلود کردن برنامه و بازی هایی که توسط این برنامه معرفی می شوند امتیاز به دست بیاورید. و یا می توانید با معرفی کردن این برنامه به دوستانتان امتیاز بدست بیاورید. در این برنامه گیفت کارت های مختلفی( آیتونز, امازون, گوگلی پلی و ….) وجود دارد.

نحوه کار برنامه : این برنامه یک سری بازی و برنامه به شما معرفی می کند که شما برای جمع اوری امتیاز باید آنها را دانلود کنید . و بعد از جمع کردن امتیاز می توانید گیفت کارت هدیه بگیرید

اموزش فعال سازی و ثبت نام :۱- همینطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید . دو گزینه برای ثبت نام وجود دارد :

۱- ثبت نام در خود برنامه  ۲- ثبت نام با اکانت فیسبوک شما

توجه : اگر با اکانت فیسبوک ثبت نام کنید ۵۰ امتیاز به شما داده خواهد شد


خوب اگر گزینه Get Started Now رو انتخاب کردید که وارد برنامه می شوید و می توانید برنامه ها را دانلود کنید و امتیاز جمع کنید . و اگر هم گزینه دوم رو انتخاب کردید تا ۵۰ امتیاز بدست بیاورید باید همانند تصویر زیر نام کاربری و پسورد اکانت فیسبوک خود را وارد کنید و بعد از این کار به طور خودکار وارد برنامه می شوید و می توانید فعالیت کنید و امتیاز بدست اورید.خوب کار ثبت نام به پایان رسید . حالا وارد برنامه شوید و به جمع اوری امتیاز بپردازید . البته برای دانلود راحت تر و نمایش برنامه های بیشتر ف*ی*ل*ت*ر شکن خود را فعال کنید. 

۴٫ خوب اگر می خواهید ۵۰ امتیاز دیگر بدون دانلود هیچ برنامه ای بگیرید . همانند تصویر زیر به قسمت invite رفته و در قسمت مشخص شده این کد ( bqhoitzk ) را وارد کنید تا بدون هیچ زحمتی ۵۰ امتیاز بگیرید!


۵٫ این هم تصویری از امتیاز هایی که برای گرفتن یک گیفت کارت باید بدست بیاورید.


۶٫ کار تمام شد .


دانلود برنامه AppBounty
حجم: 6.58 مگابایت
توضیحات: آدرس سایت برنامه https://appbounty.net

نکته : جهت دریافت برنامه برای سیستم های iOS به سایت برنامه مراجعه نمایید.

مطالب بیشتر از سایت ما

کلش آف کلنز در مجله دانستنی ها و روزنامه رسالت! آموزش بازی کلش آف کلنز

استراتژی استفاده از طلسم انجماد (Freeze spell) کلش آف کلنز فارسی

استراتژی استفاده از طلسم شفا دهنده (Healing spell) کلش آف کلنز فارسی

آپدیت فوریه 2015 چی شد ؟! کلش آف کلنز فارسی

استراتژی استفاده از طلسم خشم (Rage spell) کلش آف کلنز فارسی

چند تغییر بزرگی که سوپرسل در بازی کلش آف کلنز انجام داد آموزش بازی جنگ قبیله ها

اشتباه سوپرسل و لو رفتن آپدیت های بازی! کلش آف کلنز فارسی

آموزش حفظ منابع و انواع مپ در بازی کلش آف کلنز clash of clans

اخبار رسمی از آپدیت امروز بازی ۴ اسفند ۱۳۹۳ کلش آف کلنز فارسی

نکاتی در مورد سربازان Clan Castle دشمن اموزش کلش آف کلنز