X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

Hidden Tesla بیرون یا داخل؟ اموزش کلش آف کلنز

سه‌شنبه 27 بهمن 1394 ساعت 02:02

کلش آو کلنز,clash game,clash of clans,بازی آنلاین,کلش آف کلنز فارسی,کلش گیم,اموزش کلش آف کلنز,جنگ قبیله ها,آموزش clash of clans,کلش او کلنز,آموزش بازی جنگ قبیله ها,,کلش آف کلنز,اموزش clash of clans,آموزش بازی کلش آف کلنز

Hidden Tesla بیرون یا داخل؟ اموزش کلش آف کلنز

موقعیت تسلای مخفی (Hidden Tesla) :در اینجا هر دو حالت قرارگیری تسلا را بررسی می کنیم و نقاط قوت و ضعف آنها را ذکر می کنیم.درون پایگاه (قرارگیری در بین دیوارها) :نقاط قوت :     در برابر حمله پکا (P.E.K.K.A) مناسب می باشد، زیرا پکا برای تسلا در اولویت می باشد و آسیب ۲ برابر به آن وارد می کند (با توجه به کاهش سرعت پکا برای عبور از دیوار ها، براحتی نابود می شود) . همچنین برای مقابله با بالون و اژدها (Dragon) مناسب می باشد زیرا این نیروها دارای سرعت کم می باشند و همچنین تسلا سربازان هوایی را نیز مورد هدف قرار می دهد.نقاط ضعف :  قرار دادن تسلا درون دیوار ها به یک فضای ۲×۲ نیاز دارد که همین امر چینش دیوار هارا سخت می کند و همچنین مکان آن برای دشمنان براحتی قابل تشخیص است.برای حملاتی که به وسیله ترکیب Barch به منظور غارت (Loot) انجام می شود کلا ناکارآمد هستند. همچنین در برابر گروهی از سربازان کوچک زیاد کارآمد نیست.بیرون از پایگاه (قرارگیری بیرون از دیوارها) :نقاط قوت :در برابر سربازانی مثل کماندار (Archer) ، باربارین و دیوار شکن (Wall Breaker) بسیار کارآمد هستند.می توان از ترکیب تسلا با تله فنری (Spring Trap) براحتی غول ها (Giant) را منحرف و نابود کرد. (مطابق تصویر زیر) به محض نزدیک شدن سربازان به تسلا و ظاهر شدن آن، همه ی غول ها (Giant) به سمت تسلا حرکت می کنند که به وسیله تله فنری تعدادی از آنها نابود می شوند.نقطه ضعف : با حمله یکجا تعداد زیادی سرباز براحتی نابود می شود.بهترین مکان قرارگیری تسلا چیست؟  نمی توان به این سوال پاسخ قطعی داد و باید با توجه به سطح تسلای مخفی آن را جابجا کرد. اگر تسلای شما در سطح ۴ یا پایین تر قرار دارد، به دلیل اینکه دارای قدرت نسبتا پایینی می باشد، بهتر است آنرا به همراه Spring Trap در بیرون از دیوار ها قرار دهید تا از آن نهایت استفاده را ببرید. همچنین اگر تسلای شما به سطح ۵ می رسد با توجه به افزایش قدرت آن، بهتر است آنرا درون دیوار ها و در یک مکان های مناسب قرار دهید.نکته دیگر این است که هیچگاه تسلا را در کنار تاون هالی که بیرون گذاشته اید، قرار ندهید زیرا هیچ کمکی به شما نمی کند.


آیا تا به حال فکر کرده اید که تسلا (Hidden Tesla) را داخل بیس و در بین دیوارهای خود قرار دهید یا بیرون از آن؟

در ابتدا به برخی ویژگی های مخصوص تسلا می پردازیم که ممکن است شما تا به حال متوجه آن نشده باشید. وقتی روستا را ۵۰% یا بیشتر تخریب شود همه تسلا های مخفی بیرون می آیند. برد تحریک تسلا ۶ بلوک است ولی برد تخریب آن ۷ بلوک.تسلای مخفی علاوه بر اینکه روی پکا خسارتی ۲ برار وارد می کند، بلکه این سریاز در اولویت شلیک تسلا می باشد (البته اگر تسلا در حال نابود کردن سرباز دیگری باشد، ابتدا آن سرباز را نابود می کند بعد به سراغ پکا می رود)
موقعیت تسلای مخفی (Hidden Tesla) :

در اینجا هر دو حالت قرارگیری تسلا را بررسی می کنیم و نقاط قوت و ضعف آنها را ذکر می کنیم.

درون پایگاه (قرارگیری در بین دیوارها) :

نقاط قوت :

     در برابر حمله پکا (P.E.K.K.A) مناسب می باشد، زیرا پکا برای تسلا در اولویت می باشد و آسیب ۲ برابر به آن وارد می کند (با توجه به کاهش سرعت پکا برای عبور از دیوار ها، براحتی نابود می شود) . همچنین برای مقابله با بالون و اژدها (Dragon) مناسب می باشد زیرا این نیروها دارای سرعت کم می باشند و همچنین تسلا سربازان هوایی را نیز مورد هدف قرار می دهد.

نقاط ضعف :

  قرار دادن تسلا درون دیوار ها به یک فضای ۲×۲ نیاز دارد که همین امر چینش دیوار هارا سخت می کند و همچنین مکان آن برای دشمنان براحتی قابل تشخیص است.

برای حملاتی که به وسیله ترکیب Barch به منظور غارت (Loot) انجام می شود کلا ناکارآمد هستند. همچنین در برابر گروهی از سربازان کوچک زیاد کارآمد نیست.

بیرون از پایگاه (قرارگیری بیرون از دیوارها) :

نقاط قوت :

در برابر سربازانی مثل کماندار (Archer) ، باربارین و دیوار شکن (Wall Breaker) بسیار کارآمد هستند.

می توان از ترکیب تسلا با تله فنری (Spring Trap) براحتی غول ها (Giant) را منحرف و نابود کرد. (مطابق تصویر زیر) به محض نزدیک شدن سربازان به تسلا و ظاهر شدن آن، همه ی غول ها (Giant) به سمت تسلا حرکت می کنند که به وسیله تله فنری تعدادی از آنها نابود می شوند.نقطه ضعف :

 با حمله یکجا تعداد زیادی سرباز براحتی نابود می شود.

بهترین مکان قرارگیری تسلا چیست؟

  نمی توان به این سوال پاسخ قطعی داد و باید با توجه به سطح تسلای مخفی آن را جابجا کرد. اگر تسلای شما در سطح ۴ یا پایین تر قرار دارد، به دلیل اینکه دارای قدرت نسبتا پایینی می باشد، بهتر است آنرا به همراه Spring Trap در بیرون از دیوار ها قرار دهید تا از آن نهایت استفاده را ببرید. همچنین اگر تسلای شما به سطح ۵ می رسد با توجه به افزایش قدرت آن، بهتر است آنرا درون دیوار ها و در یک مکان های مناسب قرار دهید.نکته دیگر این است که هیچگاه تسلا را در کنار تاون هالی که بیرون گذاشته اید، قرار ندهید زیرا هیچ کمکی به شما نمی کند.

مطالب بیشتر از سایت ما

آموزش های ابتدایی بازی کلش آف کلنز clash of clans

چگونه سه ستاره کنیم(ترکیب سربازها) کلش آف کلنز فارسی

ترفند مخفی کردن اکسیر و اکسیر سیاه از دشمنان کلش آف کلنز فارسی

روش حمله با بربر شاه ( Barbarian King ) کلش آف کلنز فارسی

روش حمله با ملکه کماندار ( Archer Queen ) کلش آف کلنز فارسی

آموزش ذخیره کردن بازی کلش اف کلنز clash of clans

نحوه خرید جم از گوگل پلی اموزش کلش آف کلنز

چگونه یک حمله پر سود انجام دهیم ؟ اموزش کلش آف کلنز

آموزش بازگرداندن کلش آف کلنز پاک شده و Save نشده!!! آموزش بازی جنگ قبیله ها

شایعات و پیش بینی های ورژن جدید – فوریه 2015 اموزش کلش آف کلنز