ساحره Witch Witch

سه‌شنبه 27 بهمن 1394 ساعت 02:02

ساحره,کلش گیم,آموزش بازی جنگ قبیله ها,آموزش بازی کلش آف کلنز,Witch,clash game,کلش آو کلنز,کلش آف کلنز,کلش آف کلنز فارسی,اموزش کلش آف کلنز,جنگ قبیله ها,بازی آنلاین,اموزش clash of clans,کلش او کلنز,clash of clans,آموزش clash of clans

ساحره Witch Witch

ساحره:ساحره یک نیروی قوی است که به تنهایی مبارزه نمی کند! اسکلت جنگجویان مرده مداوم با او همراه هستند. از او می توان به عنوان پشتیبانی از سایر نیرو ها استفاده کرد ( کاری مشابه با آنچه فرشته ی شفا دهنده انجام می دهد.) استراتژی هجومی:از آنجایی که ساحره سلامت کمی دارد پیشنهاد می شود به عنوان پشتیبان پشت سر نیرو های هجومی مورد استفاده قرار بگیرد.هیچوقت یک گروه ساحره را با هم روانه ی میدان نکنید چون به احتمال زیاد خمپاره انداز خیلی راحت دخل همه شان را می آورد!محدوده ای که ساحره تحت پوشش خود قرار می دهد به میزان محدوده ی کمانداران و جادوگران است. ساحره به خوبی می تواند عناصر دفاعی دشمن را به خود معطوف کند.دو غول را برای پرت کردن خواس عوامل دفاعش دشمن فرستاده و بلا فاصله چند دیوار شکن را برای بازگشایی راه غول ها بفرستید. سپس 1 تا 3 ساحره را برای حمایت از غول ها بفرستید.زمانی که غول ها به کمک ساحره ها تمام عناصر دفاعی دشمن را تخریب کردند 1 تا 4 دیوار شکن دیگر را به میدان اضافه کنید( بسته به سطحشان کمتر و بیشتر) به علاوه ی 1تا 4 ساحره و چند غول دیگر ، سپس ببینید چه بر سر قبیله ی مدافع آورده اید!اسکلت های همراه ساحره به غول ها در تخریب سازه ها کمک میکنند. با این حال خمپاره انداز ها و برج جادوگر به راحتی می توانند اسکلت های ساحره را نابود سازند.اگر طلسم رعد و برق شما قدرت کافی برای تسریع بخشیدن به نابودی خمپاره انداز ها را دارد در ابتدای یورش از آنها استفاده کنید تا با ایجاد محیطی امن امکان بهره وری بهتر از اسکلت های ساحره را داشته باشید.اگر عنصر دفاعی قلعه ی دشمن ساحره باشد استفاده از طلسم رعد و برق تدبیری مناسب برای نابودی این نیرو خواهد بود. استراتژی دفاعی:به یاد داشته باشید اگر میخواهید ساحره را به عنوان نیروی دفاعی داخل قلعه مستقر کنید حتما قلعه را از طریق حصار کشی دیواری مراقبت کنید تا ساحره را زود از دست ندهید.

ساحره,کلش گیم,آموزش بازی جنگ قبیله ها,آموزش بازی کلش آف کلنز,Witch,clash game,کلش آو کلنز,کلش آف کلنز,کلش آف کلنز فارسی,اموزش کلش آف کلنز,جنگ قبیله ها,

ساحره:
ساحره یک نیروی قوی است که به تنهایی مبارزه نمی کند! اسکلت جنگجویان مرده مداوم با او همراه هستند. از او می توان به عنوان پشتیبانی از سایر نیرو ها استفاده کرد ( کاری مشابه با آنچه فرشته ی شفا دهنده انجام می دهد.)

استراتژی هجومی:
از آنجایی که ساحره سلامت کمی دارد پیشنهاد می شود به عنوان پشتیبان پشت سر نیرو های هجومی مورد استفاده قرار بگیرد.
هیچوقت یک گروه ساحره را با هم روانه ی میدان نکنید چون به احتمال زیاد خمپاره انداز خیلی راحت دخل همه شان را می آورد!
محدوده ای که ساحره تحت پوشش خود قرار می دهد به میزان محدوده ی کمانداران و جادوگران است. ساحره به خوبی می تواند عناصر دفاعی دشمن را به خود معطوف کند.
دو غول را برای پرت کردن خواس عوامل دفاعش دشمن فرستاده و بلا فاصله چند دیوار شکن را برای بازگشایی راه غول ها بفرستید. سپس 1 تا 3 ساحره را برای حمایت از غول ها بفرستید.
زمانی که غول ها به کمک ساحره ها تمام عناصر دفاعی دشمن را تخریب کردند 1 تا 4 دیوار شکن دیگر را به میدان اضافه کنید( بسته به سطحشان کمتر و بیشتر) به علاوه ی 1تا 4 ساحره و چند غول دیگر ، سپس ببینید چه بر سر قبیله ی مدافع آورده اید!
اسکلت های همراه ساحره به غول ها در تخریب سازه ها کمک میکنند. با این حال خمپاره انداز ها و برج جادوگر به راحتی می توانند اسکلت های ساحره را نابود سازند.
اگر طلسم رعد و برق شما قدرت کافی برای تسریع بخشیدن به نابودی خمپاره انداز ها را دارد در ابتدای یورش از آنها استفاده کنید تا با ایجاد محیطی امن امکان بهره وری بهتر از اسکلت های ساحره را داشته باشید.
اگر عنصر دفاعی قلعه ی دشمن ساحره باشد استفاده از طلسم رعد و برق تدبیری مناسب برای نابودی این نیرو خواهد بود.

استراتژی دفاعی:
به یاد داشته باشید اگر میخواهید ساحره را به عنوان نیروی دفاعی داخل قلعه مستقر کنید حتما قلعه را از طریق حصار کشی دیواری مراقبت کنید تا ساحره را زود از دست ندهید.


تفاوت های سطوح ارتقاء:
در حال حاضر در بین تمام نیرو های بازی ، ساحره کمترین سطوح ارتقاء را داراست ( 2 سطح) و فعلا هم تغییری در بین دو سطح ساحره مشاهده نمی شود.

سایر دانستنی ها :
قدرت جسمانی ساحره تقریبا برابر جادوگر هم سطح خودش است.
اگرچه به نظر می آید که او پا ندارد و معلق است اما یک نیروی زمینی به حساب می آید و ضد هوایی نمی تواند به او آسیب برساند.
بر اساس سلامت و قدرت تخریبی ساحره ، اسکلت های همراهش مقداری قوی تر از کماندار سطح ششم عمل می کنند. البته باید یادآور شد که اسکلت های ساحره قدرت آسیب رسانی از فاصله ی دور را ندارند.
اگر قلعه در سطح 4 به بالا ارتقاء یافته باشد می توان 2 ساحره را در آن قرار داد و در کنار 20 ساحره ی موجود در اردوگاه های سطح بالا به ارتشی متشکل از 22 ساحره دسترسی داشت.
تعداد اسکلت هایی که همراه ساحره به میدان نبرد می روند محدود هستند ( در جدول نشان داده شده است.)
طلسم خشم تاثیری در سرعت بخشیدن به ساخت اسکلت های ساحره ندارد.
اگر ساحره داخل قلعه باشد و در حین دفاع از قبیله اسکلت تولید کند ، اسکلت های ساخته شده به داخل قلعه باز نخواهند گشت.
ساحره توسط توپ های آتشین سبز رنگ حمله می کند.مشخصات:

مطالب بیشتر از سایت ما

همه چیز در مورد بازی Clash Of Clans برترین بازی آنلاین آموزش بازی جنگ قبیله ها

انتقال اکانت بازی Clash of Clans آموزش بازی جنگ قبیله ها

آموزش تقلب در بازی Clash Of Clans اندروید آموزش تقلب در بازی Clash Of Clans اندروید

تله اسکلتی Skeleton Trap کلش آف کلنز فارسی

جزئیات موانع Obstacle کلش آف کلنز فارسی

تغییرات نهایی ورژن جدید Xmas + دانلود کلش آف کلنز فارسی

استراتژی حمله با GoWiPe کلش آف کلنز فارسی

آموزش نحوه روت کردن بسیاری از گوشیهای اندرویدی آموزش بازی کلش آف کلنز

استراتژی حمله با بالون و مینیون اموزش کلش آف کلنز

Hidden Tesla بیرون یا داخل؟ اموزش کلش آف کلنز