X
تبلیغات
زولا

گراز سوار Hog rider اموزش کلش آف کلنز

سه‌شنبه 27 بهمن 1394 ساعت 02:02

جنگ قبیله ها,اموزش کلش آف کلنز,آموزش بازی جنگ قبیله ها,clash of clans,کلش آف کلنز,کلش گیم,بازی آنلاین,آموزش بازی کلش آف کلنز,Hog rider,کلش آف کلنز فارسی,clash game,گراز سوار,خوک سوار,اموزش clash of clans,کلش او کلنز,کلش آو کلنز,آموزش clash of clans

گراز سوار Hog rider اموزش کلش آف کلنز

گراز سوار: گراز سوار مردی سیاه پوست است که سوار بر گراز به سمت سازه های دشمن یورش می برد. سلاح گراز سوار یک چکش بزرگ است. دو دست بند طلایی بزرگ بر دست و یک گوشواره ی طلایی هم دارد. چکش گراز سوار تقریبا نصف گرازی است که بر روی آن سوار است! با استفاده از گراز او می تواند از روی دیوار ها بپرد و این مزیت خارق العاده ویژگی بارز گراز سوار است. فقط دو دقیقه زمان تمرین در پادگان صرف آماده سازی این جنگجوی پرقدرت می شود. به دلیل قدرت آسیب رسانی بالا در کنار قدرت سلامت قابل توجه و همچنین ترجیه حملات به سوی سازه های دفاعی دشمن ، می توان از گراز سوار به جای غول بهره برد. استراتژی هجومی: دیوار های قبیله ی دشمن در هر سطحی که باشند مانعی برای عبور گراز سوار نخواهند بود! اما این توانایی گراز سوار به کارسایر نیرو های خودی نمی آید و راهی برای عبور آنها از بین دیوار ها گشوده نمی شود. اگر می خواهید در تهاجم خود توسط گراز سواران از آنها حمایت کنید حتما باید از دیوار شکن استفاده کنید تا راه را برای نیروهای پشتیبان گراز سوار به لایه های داخلی بیس دشمن باز کنید. با توجه به قدرت سلامت مشابهی که در مقایسه با غول ها دارند ، گراز سواران هم نیرو های منحرفی خوبی به شمار می آیند. با این تفاوت که گراز سوار از غول ها خیلی سریع ترند. زمانی که یک گروه از آنها را به میدان نبرد می فرستید استفاده از طلسم شفادهنده برای حمایت از آنان بازدهی فوق العاده ای را به ارمغان خواهد آورد. یک گروه از گراز سواران اگرچه قدرت تخریبی خارق العاده ای را داراست اما از سویی دیگر مقدار قابل توجهی اکسیر سیاه را خرج خواهد کرد. گراز سوار یکی از بهترین نیروهای مستقر در قلعه خواهد بود. بنابراین اگر نیرو های دفاعی دشمن گراز سواران بودند با حربه ای آنها را به گوشه ای از قبیله ی دشمن کشانده و سپس با محاصره ی آنها توسط کمانداران نابودشان کنید. استراتژی دفاعی: نیرو های داخل قلعه و قهرمانان نمی توانند به مقابله با هجوم گرازسوار بپردازند زیرا گراز سوار قبل از درگیری با آنها به سمت تمام عناصر دفاعی قبیله ی شما یورش می برد و تا زمانی که آخرین عضو دفاعی قبیله را از بین نبرد با سایر نیرو های شما درگیر نخواهد شد! بنابراین توصیه می شود قهرمانان و قلعه ی خود را در مناطق مرکزی قبیله مستقر سازید. جدی ترین مانع برای گراز سوار " برج جهنمی " نامیده می شود. برج جهنمی با چند شلیک می تواند آسیبی فراوان به گروهی از گراز سواران وارد کند( حتی طلسم شفادهنده هم در این مورد توانایی حمایت از گراز سواران را نخواهد داشت) از سوم جولای 2014 ، بمب های غول پیکری توانایی آسیب رسانی یک و نیم برابری را در مقابله با گراز سواران دارند. این بدان معنی است که اگر در مرکز قبیله ی خود یک بمب غول مستقر کرده باشید می تواند گروهی از گراز سواران دشمن را به هلاکت برسانید.

جنگ قبیله ها,اموزش کلش آف کلنز,آموزش بازی جنگ قبیله ها,clash of clans,کلش آف کلنز,کلش گیم,بازی آنلاین,آموزش بازی کلش آف کلنز,Hog rider,کلش آف کلنز فارسی,clash game,


گراز سوار:

گراز سوار مردی سیاه پوست است که سوار بر گراز به سمت سازه های دشمن یورش می برد. سلاح گراز سوار یک چکش بزرگ است. دو دست بند طلایی بزرگ بر دست و یک گوشواره ی طلایی هم دارد.

چکش گراز سوار تقریبا نصف گرازی است که بر روی آن سوار است!

با استفاده از گراز او می تواند از روی دیوار ها بپرد و این مزیت خارق العاده ویژگی بارز گراز سوار است.

فقط دو دقیقه زمان تمرین در پادگان صرف آماده سازی این جنگجوی پرقدرت می شود.

به دلیل قدرت آسیب رسانی بالا در کنار قدرت سلامت قابل توجه و همچنین ترجیه حملات به سوی سازه های دفاعی دشمن ، می توان از گراز سوار به جای غول بهره برد.


استراتژی هجومی:

دیوار های قبیله ی دشمن در هر سطحی که باشند مانعی برای عبور گراز سوار نخواهند بود! اما این توانایی گراز سوار به کارسایر نیرو های خودی نمی آید و راهی برای عبور آنها از بین دیوار ها گشوده نمی شود.

اگر می خواهید در تهاجم خود توسط گراز سواران از آنها حمایت کنید حتما باید از دیوار شکن استفاده کنید تا راه را برای نیروهای پشتیبان گراز سوار به لایه های داخلی بیس دشمن باز کنید.

با توجه به قدرت سلامت مشابهی که در مقایسه با غول ها دارند ، گراز سواران هم نیرو های منحرفی خوبی به شمار می آیند. با این تفاوت که گراز سوار از غول ها خیلی سریع ترند.

زمانی که یک گروه از آنها را به میدان نبرد می فرستید استفاده از طلسم شفادهنده برای حمایت از آنان بازدهی فوق العاده ای را به ارمغان خواهد آورد.

یک گروه از گراز سواران اگرچه قدرت تخریبی خارق العاده ای را داراست اما از سویی دیگر مقدار قابل توجهی اکسیر سیاه را خرج خواهد کرد.

گراز سوار یکی از بهترین نیروهای مستقر در قلعه خواهد بود. بنابراین اگر نیرو های دفاعی دشمن گراز سواران بودند با حربه ای آنها را به گوشه ای از قبیله ی دشمن کشانده و سپس با محاصره ی آنها توسط کمانداران نابودشان کنید.


استراتژی دفاعی:

نیرو های داخل قلعه و قهرمانان نمی توانند به مقابله با هجوم گرازسوار بپردازند زیرا گراز سوار قبل از درگیری با آنها به سمت تمام عناصر دفاعی قبیله ی شما یورش می برد و تا زمانی که آخرین عضو دفاعی قبیله را از بین نبرد با سایر نیرو های شما درگیر نخواهد شد! بنابراین توصیه می شود قهرمانان و قلعه ی خود را در مناطق مرکزی قبیله مستقر سازید.

جدی ترین مانع برای گراز سوار " برج جهنمی " نامیده می شود. برج جهنمی با چند شلیک می تواند آسیبی فراوان به گروهی از گراز سواران وارد کند( حتی طلسم شفادهنده هم در این مورد توانایی حمایت از گراز سواران را نخواهد داشت)

از سوم جولای 2014 ، بمب های غول پیکری توانایی آسیب رسانی یک و نیم برابری را در مقابله با گراز سواران دارند.

این بدان معنی است که اگر در مرکز قبیله ی خود یک بمب غول مستقر کرده باشید می تواند گروهی از گراز سواران دشمن را به هلاکت برسانید.


تفاوت های سطوح ارتقاء:

سطح سوم : چکش کراز سواز بزرگتر می شود و سیاه رنگ می شود.
سطح پنجم: در این سطح رنگ مویش نارنجی می شود.


سایر دانستنی ها :

گراز سوار از تاریخ 12 مارس 2013 به بازی افزوده شد.
از تاریخ 27 آگست 2013 زمانی تمرین او در پادگان از 5 دقیقه به 2 دقیقه تقلیل یافت و سازه های دفاعی دشمن هدف اصلی او قرار داده شد.
حد اکثر می توان 55 گراز سوار را به نبرد برد( 48 تا در اردوگاه ، 7 تا در قلعه)
تنها نیروی زمینی که بدون استفاده از " طلسم پرش" می تواند از دیوار های دشمن بپرد گراز سوار است.
فرم بدنی آنها بسیار شبیه بربر هاست.

گراز سوار در یک نگاه :

✪ گرازسوار یک مرد نیرومند با پوست تیره است که سوار یک گراز بزرگ می باشد. سلاح او یک چکش بسیار بزرگ است.
✪ از آنجا که گراز می تواند از روی دیوار های دشمن پرش کند، شما می تواند به وسیله ی این سرباز براحتی از دیوارهای دشمن عبور کنید.
✪ این سرباز برای حمله بسیار مناسب است زیرا دارای زمان آموزش کوتاه (۲ دقیقه) و همچنین سلامتی بالا و قدرت تخریبی مناسب است.
✪ از گراز سوار می توان برای منحرف کردن سلاح های دفاعی دشمن، به منظور مستقر کردن نیروهای دیگر مانند کماندار استفاده کرد.
✪ از آنجا که گراز سوار هنگام حمله در ابتدا فقط ساختمان های دفاعی را هدف قرار می دهید و دارای قدرت و سلامتی بالا می باشد، این سرباز می تواند جایگزین خوبی برای غول می باشد.


مشخصات: 

مطالب بیشتر از سایت ما

لاوا Lava Hound اموزش کلش آف کلنز

گولم Golem Golem

والکایری Valkyrie Valkyrie

ساحره Witch Witch

همه چیز در مورد بازی Clash Of Clans برترین بازی آنلاین آموزش بازی جنگ قبیله ها

انتقال اکانت بازی Clash of Clans آموزش بازی جنگ قبیله ها

آموزش تقلب در بازی Clash Of Clans اندروید آموزش تقلب در بازی Clash Of Clans اندروید

تله اسکلتی Skeleton Trap کلش آف کلنز فارسی

جزئیات موانع Obstacle کلش آف کلنز فارسی

تغییرات نهایی ورژن جدید Xmas + دانلود کلش آف کلنز فارسی