X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

پکا P.E.K.K.A اموزش کلش آف کلنز

سه‌شنبه 27 بهمن 1394 ساعت 02:03

اموزش کلش آف کلنز,آموزش بازی کلش آف کلنز,P.E.K.K.A,کلش آو کلنز,اموزش clash of clans,کلش گیم,کلش آف کلنز فارسی,پکا,جنگ قبیله ها,clash of clans,آموزش بازی جنگ قبیله ها,آموزش clash of clans,کلش آف کلنز,بازی آنلاین,clash game,کلش او کلنز

پکا P.E.K.K.A اموزش کلش آف کلنز

پکا: خیلی ها برایشان سوال است که دقیقا پکا نماد چیست؟ آیا او یک شوالیه است ؟ سامورایی ؟ یا یک آدم آهنی؟ هنوز کسی نمی داند. در حالی که در مونث بودن یا مذکر بودن او بسیار شک و شبهه و سوال مطرح است اما بر اساس آنچه که هنگام بارگذاری بازی در حین اجرا نمایان می شود می توان استنباط کرد که این نیرو مونث است! دو خوشه ی کریستالی از دو طرف سرش بیرون زده و یک شمشیر را در دستش حمل می کند. این پیاده نظام زره پوش ضربات بسیار قوی ای دارد اما در مقابل الکتریسیته تحمل زیادی ندارد. به سبب زرهی که بر تن دارد آسیبی دو چندان از جانب تسلای پنهان به او وارد می شود ( تسلا واحد سنجش جریان مغناطیسی است) او پر هزینه ترین نیروی اکسیری است و بیشترین زمان تعلیمی را هم صرف می کند. استراتژی هجومی: با توجه به قدرت تهاجمی و سلامت بالای پکا ها توصیه می شود هنگامی که روانه ی میدان جنگ می شودند به صورت دسته های دوتایی و از گوشه ها یا در نزدیکی سازه های دفاعی دشمن رها شوند. اکثر سازه ها بعد از دو ضربه ی پکا منهدم می شوند و این به دلیل ضربات مهلک پکاست ( بین 600 تا 900 خسران در ضربه بر اساس سطوح مختلف اش). به این ترتیب دو پکا با یکدیگر و با یک ضربه می توانند اغلب سازه ها را با خاک یکی کنند! اگر قبیله ی دشمن با بالاترین سطح دیواری محاصره شده باشد شاید بهتر باشد یک گروه از پکا ها را به میدان بفرستید. این روش این امکان را می دهد که با یک ضربه ی این گروه دیوار شکسته شده و راه نفوذ برای سایر نیرو ها باز شود. با این حال مراقب تسلا های مخفی باشید و به خاطر داشته باشید که تسلا ها دو برابر سایر عوامل دفاعی دشمن به پکاها را صدمه وارد می کنند. استراتژی دفاعی: اگرچه تسلای مخفی قدرت این را دارد که یک پکا را به راحتی از بین ببرد اما وقتی گروهی پکا حمله ور شوند قضیه کمی فرق می کند. پس نباید فقط به تسلا تکیه کرد و باید به روش های دفاعی دیگر هم متوسل شد. پکا ها تحت تاثیر تله ی فنری قرار نمی گیرند !

پکا:

خیلی ها برایشان سوال است که دقیقا پکا نماد چیست؟ آیا او یک شوالیه است ؟ سامورایی ؟ یا یک آدم آهنی؟ هنوز کسی نمی داند. در حالی که در مونث بودن یا مذکر بودن او بسیار شک و شبهه و سوال مطرح است اما بر اساس آنچه که هنگام بارگذاری بازی در حین اجرا نمایان می شود می توان استنباط کرد که این نیرو مونث است!

دو خوشه ی کریستالی از دو طرف سرش بیرون زده و یک شمشیر را در دستش حمل می کند.

این پیاده نظام زره پوش ضربات بسیار قوی ای دارد اما در مقابل الکتریسیته تحمل زیادی ندارد. به سبب زرهی که بر تن دارد آسیبی دو چندان از جانب تسلای پنهان به او وارد می شود ( تسلا واحد سنجش جریان مغناطیسی است)

او پر هزینه ترین نیروی اکسیری است و بیشترین زمان تعلیمی را هم صرف می کند.

استراتژی هجومی:

با توجه به قدرت تهاجمی و سلامت بالای پکا ها توصیه می شود هنگامی که روانه ی میدان جنگ می شودند به صورت دسته های دوتایی و از گوشه ها یا در نزدیکی سازه های دفاعی دشمن رها شوند.

اکثر سازه ها بعد از دو ضربه ی پکا منهدم می شوند و این به دلیل ضربات مهلک پکاست ( بین 600 تا 900 خسران در ضربه بر اساس سطوح مختلف اش). به این ترتیب دو پکا با یکدیگر و با یک ضربه می توانند اغلب سازه ها را با خاک یکی کنند!

اگر قبیله ی دشمن با بالاترین سطح دیواری محاصره شده باشد شاید بهتر باشد یک گروه از پکا ها را به میدان بفرستید. این روش این امکان را می دهد که با یک ضربه ی این گروه دیوار شکسته شده و راه نفوذ برای سایر نیرو ها باز شود. با این حال مراقب تسلا های مخفی باشید و به خاطر داشته باشید که تسلا ها دو برابر سایر عوامل دفاعی دشمن به پکاها را صدمه وارد می کنند.

استراتژی دفاعی:

اگرچه تسلای مخفی قدرت این را دارد که یک پکا را به راحتی از بین ببرد اما وقتی گروهی پکا حمله ور شوند قضیه کمی فرق می کند. پس نباید فقط به تسلا تکیه کرد و باید به روش های دفاعی دیگر هم متوسل شد.

پکا ها تحت تاثیر تله ی فنری قرار نمی گیرند !

اموزش کلش آف کلنز,آموزش بازی کلش آف کلنز,P.E.K.K.A,کلش آو کلنز,اموزش clash of clans,کلش گیم,کلش آف کلنز فارسی,پکا,جنگ قبیله ها,clash of clans,آموزش بازی جنگ قبیله ها,


تفاوت های سطوح ارتقاء:

سطح دوم : تنها تغییر این سطح نسبت به سطح اول این است که رنگ نوک شمشیر پکا همرنگ اکسیر ( بنفش) می شود.
سطح سوم: زره ی پکا تیره می شود ، کمی بزرگتر می شود ، چشم ها ، شاخ ها و شمشیرش قرمز می شوند.
سطح چهارم: پکا دو شمشیر حمل می کند و رنگ شاخ هایش صورتی می شود.
سطح پنجم : رنگ زره اش بنفش تیره و دسته های شمشیرش طلایی می شوند. شاخ ها و نوک شمشیر هایش بنفش شده و چشمانش هم بنفش روشن می شوند.

 •     اگرچه هیدن تسلا قدرت این را دارد که پکای تنها را به سرعت از بین ببرد ولی زمانی گروهی  از پکا حمله ور شوند داستان  فرق می کند. پس نباید فقط به هیدن تسلا دل بست و باید به روش های دیگر دفاعی تفکر کرد
 •     تله های فنری بر روی پکا اثری ندارند
 •     هرگز پکارا در کلن کستل خود قرار ندهید زیرا در برابر دشمنان هوایی کاربردی ندارد

سایر دانستنی ها :

اگر به به دقت به پکا ها نظاره کنید از داخل تو خالی هستند.

مخفف عبارت پکا (P.E.K.K.A) معنی خاصی ندارد با این حال سوپر سل در تاریخ 22 آگست 2012 در فیس بوک از کاربران خواست تا معنی این عبارت را رمز گشایی کنند. برنده ی این نظر سنجی چنین پاسخی داد : " شوالیه ای خشمگین که در بین آدم کش ها قاتل ترین است" (Perfect Enraged Knight Killer of Assassins)

اگر در یک حمله، سطح پنجم پکا را با سطح پنجم طلسم خشم مورد حمایت قرار دهید خسارتی هولناک به رقیب وارد می کنید. چیزی در حدود 2565 خسران در حمله!

به همراه یک پکا در سطح 4 به بالای قلعه ، شما می توانید 9 پکا ی دیگر را در اردوگاه های سطح بالای خود ایجاد کنید.

بالاترین سطح پکا بیشترین اکسیر را برای ارتقاء در بین سایر نیرو ها مصرف می کند ( برای رسیدن به سطح پنجم در مجموع 24 میلیون اکسیر صرفش اش می کنید) 


پکا در یک نگاه :

★ پکا (P.E.K.K.A) آخرین سربازی است که در پادگان معمولی در اختیار شما قرار می گیرد. این سرباز دارای قوی ترین زره و بیشترین قدرت حمله ای نسبت به دیگر سربازان عادی است. همچنین پکا گران ترین سرباز (هزینه آموزش سطح ۱ : ۳۰۰۰۰ اکسیر) است و زمان ساخت آن نیز از بقیه ی سربازان عادی بیشتر است (۴۵ دقیقه).
★ Pekka دارای دو شاخ بنفشِ کریستالی دو طرف سرش است و یک شمشیر در دست دارد.
★ از آنجا که زره پکا فلزی و رسانای جریان الکتریسیته است، تسلای مخفی به این سرباز آسیب بیشتری به وارد می کند (۲ برابر)، ولی طلسم صاعقه همان آسیب عادی را می زند.

 • یکی از بحث‌های اصلی پیرامون بازی در انجمن رسمی آن و همچنین سایر انجمن‌های این بازی این موضوع است که پکا مرد است، زن است یا به طور کلی موجودی دیگر است؟ (ساموریایی، شوالیه یا روبات) اگرچه در قسمت نکات جالب بازی هنگام بارگذاری آن، در یکی از جمله‌ها از ضمیر «her» برای پکا استفاده می‌شود که این حقیقت را بیان می‌کند که او یک نیروی مونث است.
 • در بالای سطح ۱۰ سربازخانه که پکا در آن آزاد می‌شود می‌توان نقش سر پکا را دید.
 • تلفیق سطح پنج پکا و سطح پنج جادو‌ی خشم، ترکیبی بسیار قوی با میزان آسیب ۲۵۶۵ در هر ضربه ایجاد می‌کند.
 • اگر کمپ و قلعه کلن شما در آخرین سطح خود باشد، می‌توانید به ترتیب ۹ و یک پکا را آموزش دهید که مجموع آن‌ها برابر با ۱۰ پکا می‌شود.
 • پکا به همراه هیلر تنها نیروی بازی است که نمی‌تواند تمام فضای بالاترین سطح ۴ کمپ ارتش را پر کند.
 • عکس استفاده شده برای پکا در سربازخانه طی بروزرسانی ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ (۱۷ جون ۲۰۱۳) تغییر کرد. (در همین بروزرسانی بود که سطح چهار پکا به بازی اضافه شد) بنا بر نظر مخاطبان بازی او به همراه دراگون بهترین عکس بین نیروهای سربازخانه را دارد.
 • عکس پکا در سربازخانه دوباره در بروزرسانی ۱۴ آذر ۱۳۹۲ (۵ دسامبر ۲۰۱۳) تغییر کرد.
 • پکا به همراه دراگون، یکی از دو نیرویی است که ظاهر آن در هر سطح تغییر می‌کند.
 • میزان سلامتی پکا سطح ۵ با میزان سلامتی گولِم سطح یک برابر است.
 • پکا سطح سه و بالاتر هنگام مردن، اسکلت بزرگ‌تری دارند.
 • پکا به جای راه رفتن روی زمین، کمی با فاصله از سطح راه می‌رود.


مشخصات:

مطالب بیشتر از سایت ما

مینیون Minion اموزش کلش آف کلنز

ملکه ی کماندار Archer Queen اموزش کلش آف کلنز

بربرشاه Barbarian King اموزش کلش آف کلنز

گراز سوار Hog rider اموزش کلش آف کلنز

لاوا Lava Hound اموزش کلش آف کلنز

گولم Golem Golem

والکایری Valkyrie Valkyrie

ساحره Witch Witch

همه چیز در مورد بازی Clash Of Clans برترین بازی آنلاین آموزش بازی جنگ قبیله ها

انتقال اکانت بازی Clash of Clans آموزش بازی جنگ قبیله ها