X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

فرشته شفا دهنده Healer کلش آف کلنز فارسی

سه‌شنبه 27 بهمن 1394 ساعت 02:03

کلش او کلنز,فرشته شفا دهنده,کلش گیم,اموزش کلش آف کلنز,آموزش بازی کلش آف کلنز,Healer,بازی آنلاین,clash game,آموزش بازی جنگ قبیله ها,clash of clans,اموزش clash of clans,جنگ قبیله ها,کلش آو کلنز,آموزش clash of clans,کلش آف کلنز فارسی,کلش آف کلنز

فرشته شفا دهنده Healer کلش آف کلنز فارسی

فرشته ی شفا دهنده: فرشته تنها نیرویی است که نه قابلیت تدافعی دارد و نه هجومی ، اما می تواند هر نیروی زمینی ای که در حال جنگ است را به عبارتی مداوا کند ! البته اگر به عنوان نیروی دفاعی در قلعه قرار گرفته باشد علاوه بر نیرو های موجود در قلعه می تواند به سازه های دیگر هم خدمت رسانی کند. هنگامی که یک هیلر وارد میدان می شود هاله ای اطرافش را در بر میگیرد ، اگر تمامی سربازان در سلامت کامل باشند ، فرشته شروع به درمان نزدیک ترین نیرو به خود می کند( اگرچه این کار او مزیتی برای آن نیرو نخواهد داشت). بر خلاف فرشته که نمی تواند عناصر هوایی را درمان کند ( مانند فرشته های دیگر ، اژدها ، بالن ، مینیون ها و همچنین خودش را) " طلسم درمان" هر نیروی زمینی و هوایی را که داخل محدوده ی تعیینی اش قرار گرفته باشد را تحت درمان قرار میدهد. استراتژی هجومی: دیری نمی پاید که شفادهنده را از دست بدهید اگر مراقب ضد هوایی های دشمن نباشید! بهتر است از دیوار شکن ها برای کمک به غول ها استفاده کنید تا ابتدا ضد هوایی دشمن را منهدم کنید سپس از خصوصیت بارز فرشته استفاده کنید. اگر در حین جنگ تمام نیرو هایتان از بین بروند و طلسمی هم نداشته باشید فرقی ندارد چند فرشته در میدان جنگ زنده مانده باشد ، جنگ خاتمه خواهد یافت زیرا همانگونه که اشاره شد فرشته ها نه مستقیما حمله می کنند و نه دفاع. اگر به طور مناسب و هوشمندانه از فرشته ها استفاده شود می توان توان جسمانی نیروهای تحت درمان اش را تا بیش از دو برابر توان معمولی شان بالا برد. غول ها و پکا ها بهترین نیرو ها برای هم تیم شدن با فرشته ها هستند. در صورت نیاز می توانید با طلسم شفا دهنده ، فرشته را مورد مداوا قرار دهید!

کلش او کلنز,فرشته شفا دهنده,کلش گیم,اموزش کلش آف کلنز,آموزش بازی کلش آف کلنز,Healer,بازی آنلاین,clash game,آموزش بازی جنگ قبیله ها,clash of clans,اموزش clash of clans,

فرشته ی شفا دهنده:

فرشته تنها نیرویی است که نه قابلیت تدافعی دارد و نه هجومی ، اما می تواند هر نیروی زمینی ای که در حال جنگ است را به عبارتی مداوا کند !

البته اگر به عنوان نیروی دفاعی در قلعه قرار گرفته باشد علاوه بر نیرو های موجود در قلعه می تواند به سازه های دیگر هم خدمت رسانی کند.

هنگامی که یک هیلر وارد میدان می شود هاله ای اطرافش را در بر میگیرد ، اگر تمامی سربازان در سلامت کامل باشند ، فرشته شروع به درمان نزدیک ترین نیرو به خود می کند( اگرچه این کار او مزیتی برای آن نیرو نخواهد داشت).

بر خلاف فرشته که نمی تواند عناصر هوایی را درمان کند ( مانند فرشته های دیگر ، اژدها ، بالن ، مینیون ها و همچنین خودش را) " طلسم درمان" هر نیروی زمینی و هوایی را که داخل محدوده ی تعیینی اش قرار گرفته باشد را تحت درمان قرار میدهد.


استراتژی هجومی:

دیری نمی پاید که شفادهنده را از دست بدهید اگر مراقب ضد هوایی های دشمن نباشید!

بهتر است از دیوار شکن ها برای کمک به غول ها استفاده کنید تا ابتدا ضد هوایی دشمن را منهدم کنید سپس از خصوصیت بارز فرشته استفاده کنید.

اگر در حین جنگ تمام نیرو هایتان از بین بروند و طلسمی هم نداشته باشید فرقی ندارد چند فرشته در میدان جنگ زنده مانده باشد ، جنگ خاتمه خواهد یافت زیرا همانگونه که اشاره شد فرشته ها نه مستقیما حمله می کنند و نه دفاع.

اگر به طور مناسب و هوشمندانه از فرشته ها استفاده شود می توان توان جسمانی نیروهای تحت درمان اش را تا بیش از دو برابر توان معمولی شان بالا برد.

غول ها و پکا ها بهترین نیرو ها برای هم تیم شدن با فرشته ها هستند.

در صورت نیاز می توانید با طلسم شفا دهنده ، فرشته را مورد مداوا قرار دهید!

استراتژی دفاعی:

همانگونه که ذکر شد اگر فرشته به عنوان یکی از نیرو های قلعه اختصاص داده شده باشد هم به سایر نیرو های دیگر داخل قلعه خدمت رسانی می کند و هم به سایر سازه های تحت حمله ی دشمن.

توصیه می شود برای دفاع از فرشته استفاده نشود. از 14 فضایی که هر فرشته اشغال می کند می توان به نحو بهتری برای دفاع بهره برد. برای مثال 14 کماندار به مراتب عملکرد بهتری خواهند داشت تا یک فرشته.


تفاوت های سطوح ارتقاء:

در سطوح یک و دو هاله ی دورش همانند لباسش زرد رنگ هستند ولی در سطوح سه و چهار به بنفش تغییر رنگ می دهند.


سایر دانستنی ها :

قبل از 23 می 2013 میزان اکسیر مورد نیاز افزایش سطوح فرشته کاهش یافت ، زمان تمرینی اش هم از 20 به 15 دقیقه کاسته شد و همچنین فضای اشغالی اش از 20 به 14 تقلیل یافت.

اگر اردوگاه ها را تا سطح آخر ارتقاء داده باشید می توانید 17 فرشته را در کمپ خود داشته باشید. قلعه ی سطح پنجم به بالا هم می تواند 2 فرشته ی شفابخش را در خود بگنجاند.(در مجموع 19 فرشته که البته در این صورت شما هیچ گونه قدرت تهاجمی نخواهید داشت)

مشخصات کلی فرشته التیام دهنده (Healer) :

✔ هدف مورد علاقه : تمام سربازان زمینی
✔ نوع حمله : پرتاب اشعه به شعاع ۲ بلوک (زمینی)
✔ میزان اشغال فضا : ۱۴ اسلات
✔ زمان آموزش : ۱۵ دقیقه
✔ سرعت حرکت : ۱۶
✔ سرعت حمله (درمان) : ۰٫۷ ثانیه
✔ سطح پادگانِ (Barracks) مورد نیاز : ۸
✔ محدوده درمانی : ۵ بلوک


مشخصات:

مطالب بیشتر از سایت ما

اژدها dragon اموزش کلش آف کلنز

پکا P.E.K.K.A اموزش کلش آف کلنز

مینیون Minion اموزش کلش آف کلنز

ملکه ی کماندار Archer Queen اموزش کلش آف کلنز

بربرشاه Barbarian King اموزش کلش آف کلنز

گراز سوار Hog rider اموزش کلش آف کلنز

لاوا Lava Hound اموزش کلش آف کلنز

گولم Golem Golem

والکایری Valkyrie Valkyrie

ساحره Witch Witch