X
تبلیغات
زولا

بربر Barbarian Barbarian

سه‌شنبه 27 بهمن 1394 ساعت 02:03

جنگ قبیله ها,clash game,کلش آف کلنز فارسی,بربر,آموزش clash of clans,آموزش بازی جنگ قبیله ها,Barbarian,بازی آنلاین,کلش او کلنز,کلش آف کلنز,clash of clans,کلش آو کلنز,اموزش کلش آف کلنز,آموزش بازی کلش آف کلنز,کلش گیم,اموزش clash of clans

بربر Barbarian Barbarian

بربر( آدم وحشی): چهره ی خشن ، مو ها ی زرد رنگ و سیبیل خاص بارزه های ظاهری این جنگجوی بی باک است که خیلی ها معتقدند که این چهره بر گرفته از جنگجویان اسکاتلندی است! هر دو دست او مچبند دارند و یک شمشیر در دست راست اون اسلحه اش محسوب می شود. بربر اولین نیرو در سرباز خانه(پادگان) است. استراتژی حمله ای: معمولا از کمانداران و غول ها برای حمایت از بربر ها استفاده می شود. اگر بخواهید تمام بربر ها به یک بخش از دیوار حمله ور شوند و نه به بخش های مختلف ، ابتدا باید یکی از بربر ها را به دیوار مورد هدف فرستاد سپس مابقی بربر های رهایی به همان دیوار حمله ور می شوند. این روش همچنین جهت افزایش قدرت تخریبی آنها برای منهدم کردن سازه ها ی دشمن به کار گرفته می شود. اما در کل بهتر است از این روش استفاده نشود ، چون خمپاره انداز به راحتی می تواند با چند شلیک تمام آنها را نابود کند. از آنجایی که بربرها قدرت تخریبی انفرادی کمی دارند در هنگام نفوذ به بخش های اصلی، هنگامی که به دیوار بر می خورند زمان زیادی طول می کشد که بتوانند آن را شکسته و از آن عبور کنند لذا بهتر است از "دیوار شکن " ها برای حمایت از آنها استفاده شود. ( برای حمله به بیس دشمن و شکستن دیوار بهترین گزینه ها " پکا " ، " جادوگر " و " پادشاه بربر" هستند) بربر ها هنگام حمله هدف خاصی را ترجیه نمی دهند ! نزدیک ترین سازه اولویت آنهاست. اگر خمپاره انداز بی حفاظ باشد ، بربر یکی از گزینه های ایده آل برای تخریب آن است ، حتی یک بربر ! چون برای انهدام خمپاره انداز یک بربر به حدی به آن نزدیک می شود که خمپاره انداز ناتوان به صدمه زدن به آن است. معمولا از بربر ها و کمانداران به شکل ازدحامی برای شکست دادن پادشاه بربر و ملکه ی کماندار نیز استفاده می شود.

بربر( آدم وحشی):

چهره ی خشن ، مو ها ی زرد رنگ و سیبیل خاص بارزه های ظاهری این جنگجوی بی باک است که خیلی ها معتقدند که این چهره بر گرفته از جنگجویان اسکاتلندی است! هر دو دست او مچبند دارند و یک شمشیر در دست راست اون اسلحه اش محسوب می شود.

بربر اولین نیرو در سرباز خانه(پادگان) است.


استراتژی حمله ای:

معمولا از کمانداران و غول ها برای حمایت از بربر ها استفاده می شود.

اگر بخواهید تمام بربر ها به یک بخش از دیوار حمله ور شوند و نه به بخش های مختلف ، ابتدا باید یکی از بربر ها را به دیوار مورد هدف فرستاد سپس مابقی بربر های رهایی به همان دیوار حمله ور می شوند. این روش همچنین جهت افزایش قدرت تخریبی آنها برای منهدم کردن سازه ها ی دشمن به کار گرفته می شود. اما در کل بهتر است از این روش استفاده نشود ، چون خمپاره انداز به راحتی می تواند با چند شلیک تمام آنها را نابود کند.
از آنجایی که بربرها قدرت تخریبی انفرادی کمی دارند در هنگام نفوذ به بخش های اصلی، هنگامی که به دیوار بر می خورند زمان زیادی طول می کشد که بتوانند آن را شکسته و از آن عبور کنند لذا بهتر است از "دیوار شکن " ها برای حمایت از آنها استفاده شود. ( برای حمله به بیس دشمن و شکستن دیوار بهترین گزینه ها " پکا " ، " جادوگر " و " پادشاه بربر" هستند)

بربر ها هنگام حمله هدف خاصی را ترجیه نمی دهند ! نزدیک ترین سازه اولویت آنهاست.

اگر خمپاره انداز بی حفاظ باشد ، بربر یکی از گزینه های ایده آل برای تخریب آن است ، حتی یک بربر ! چون برای انهدام خمپاره انداز یک بربر به حدی به آن نزدیک می شود که خمپاره انداز ناتوان به صدمه زدن به آن است.
معمولا از بربر ها و کمانداران به شکل ازدحامی برای شکست دادن پادشاه بربر و ملکه ی کماندار نیز استفاده می شود.

استراتژی دفاعی:

بربر ها به دلیل سلامت نسبتا خوب و فضای کم اشغالی ، گزینه هایی مناسب برای قلعه هستند. تعدد آنها در قلعه هنگام دفاع می تواند زمان قابل توجهی از دشمن را در هنگام حمله بگیرد.


تفاوت های ارتقاء سطح:

هنگام ارتقاء به سطح سوم ، شمشیر بربر بزرگتر می شود . پیشانی بند چرمی تغییر ظاهری در این سطح است.

سطح پنجم : کلاه وایکینگی ، شمشیر برنزه

سطح ششم : کلاه شاخدار بزرگتر( حالت ماسک فرم) - شمشیر آهنی تیره – تیره رنگ شدن کمربند ، مچبند و صندل.

دیگر بارزه ی این سطح این است که هنگامی که ثابت در یک جا بایستد شمشیرش را با یک دست نگه می دارد.توضیحات بیشتر :

از سه نیروی نظامی ردیف اول ، بربر ها بیشترین قدرت سلامتی را دارند و پس از "جن" ها دومین قدرت تخریبی را دارا هستند.

بربر ها کمترین سرعت را دارند اما سریعترین نیروی تولیدی در بخش تربیتی هستند.


مشخصات:

محوطه لول مورد نیاز
سربازخانه
سرعت حمله سرعت حرکت زمان ساخت فضای اشغال کننده نوع حمله هدف مورد علاقه
0.4 کاشی 1 1 ثانیه 16 20 ثانیه 1 فقط زمینی هر چیزیزمان ساخت لول مورد نیاز
لابراتوار
هزینه لول
جنگ قبیله ها,clash game,کلش آف کلنز فارسی,بربر,آموزش clash of clans,آموزش بازی جنگ قبیله ها,Barbarian,بازی آنلاین,کلش او کلنز,کلش آف کلنز,clash of clans,
هزینه ساخت
جنگ قبیله ها,clash game,کلش آف کلنز فارسی,بربر,آموزش clash of clans,آموزش بازی جنگ قبیله ها,Barbarian,بازی آنلاین,کلش او کلنز,کلش آف کلنز,clash of clans,
خون کم کردن خون در ثانیه لول (Level)
ندارد ندارد ندارد 25 45 8 1
6 ساعت 1 50,000 40 54 11 2
1 روز 3 150,000 60 65 14 3
3 روز 5 500,000 80 78 18 4
5 روز 6 1,500,000 100 95 23 5
10 روز 7 4,500,000 150 110 26 6
14 روز 8 6,000,000 200 125 30 7

مطالب بیشتر از سایت ما

کماندار Archer Archer

جن Goblin Goblin

غول Giant Giant

دیوار شکن Wall breaker کلش آف کلنز فارسی

بالن Balloon کلش آف کلنز فارسی

جادوگر Wizard اموزش کلش آف کلنز

فرشته شفا دهنده Healer کلش آف کلنز فارسی

اژدها dragon اموزش کلش آف کلنز

پکا P.E.K.K.A اموزش کلش آف کلنز

مینیون Minion اموزش کلش آف کلنز