X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

مخزن طلا Gold Storage اموزش کلش آف کلنز

سه‌شنبه 27 بهمن 1394 ساعت 02:03

آموزش clash of clans,clash game,کلش آف کلنز,کلش گیم,بازی آنلاین,اموزش clash of clans,clash of clans,مخزن طلا,جنگ قبیله ها,کلش او کلنز,gold storage,آموزش بازی جنگ قبیله ها,اموزش کلش آف کلنز,آموزش بازی کلش آف کلنز,کلش آف کلنز فارسی,کلش آو کلنز

مخزن طلا Gold Storage اموزش کلش آف کلنز

مخزن طلا: این مخزن طلا های استخراج شده از معادن طلا را در خود ذخیره می کند. این طلاها برای ارتقاء سطوح سایر سازه ها مورد استفاده قرار می گیرد. بالاترین سطح مخزن می تواند تا 2 میلیون طلا را در خود ذخیره بسازد. مخزن طلا فضایی 3در3 اشغال می کند. اگر مخزن در حال ارتقاء سطح باشد همچنان توانایی ذخیره سازی را خواهد داشت. ارتقاء سطوح مخزن میزان ذخیره سازی اش را افزایش می دهد و قدرت مخزن را هم بالاتر می برد که این امر در هجوم دشمن هم تاخیر ایجاد می کند چون برای از بین بردنش زمان بیشتری تلف خواهد شد. برای ارتقاء مخزن طلا باید اکسیر خرج شود.

آموزش clash of clans,clash game,کلش آف کلنز,کلش گیم,بازی آنلاین,اموزش clash of clans,clash of clans,مخزن طلا,جنگ قبیله ها,کلش او کلنز,gold storage,

مخزن طلا:

این مخزن طلا های استخراج شده از معادن طلا را در خود ذخیره می کند. این طلاها برای ارتقاء سطوح سایر سازه ها مورد استفاده قرار می گیرد. بالاترین سطح مخزن می تواند تا 2 میلیون طلا را در خود ذخیره بسازد.

مخزن طلا فضایی 3در3 اشغال می کند.

اگر مخزن در حال ارتقاء سطح باشد همچنان توانایی ذخیره سازی را خواهد داشت.

ارتقاء سطوح مخزن میزان ذخیره سازی اش را افزایش می دهد و قدرت مخزن را هم بالاتر می برد که این امر در هجوم دشمن هم تاخیر ایجاد می کند چون برای از بین بردنش زمان بیشتری تلف خواهد شد.

برای ارتقاء مخزن طلا باید اکسیر خرج شود.

مهاجمین می توانند تنها 20% از ذخایر طلای شما را غارت کنند امّا نه بیشتر از 198000 سکه از تمام ذخایر. با توجه به این شما باید از این ساختمان به خوبی محافظت کرده و آن را در مکان درست قرار دهید.

مطالب بیشتر از سایت ما

بمب هوایی Air Bomb Air bomb

بمب غول پیکر Giant Bomb اموزش کلش آف کلنز

مین هوایی Seeking Air Mine Seeking air mine

تله ی زمینی Spring Trap کلش آف کلنز فارسی

طلسم رعد و برق Lightning spell کلش آف کلنز فارسی

طلسم شفا دهنده Healing spell کلش آف کلنز فارسی

طلسم خشم Rage spell کلش آف کلنز فارسی

طلسم پرش Jump spell کلش آف کلنز فارسی

طلسم یخ Freeze spell کلش آف کلنز فارسی

بربر Barbarian Barbarian