مته ی اکسیر سیاه Dark elixir drill کلش آف کلنز فارسی

سه‌شنبه 27 بهمن 1394 ساعت 02:03

clash game,Dark elixir drill,جنگ قبیله ها,اموزش clash of clans,بازی آنلاین,کلش گیم,کلش آف کلنز,آموزش بازی جنگ قبیله ها,کلش آو کلنز,اموزش کلش آف کلنز,آموزش بازی کلش آف کلنز,آموزش clash of clans,مته ی اکسیر سیاه,کلش او کلنز,clash of clans,کلش آف کلنز فارسی

مته ی اکسیر سیاه Dark elixir drill کلش آف کلنز فارسی

مته ی اکسیر سیاه یا Dark elixir drill :این مته از ذخایر زمینی اکسیر سیاه را استخراج می کند.مهاجمین به قبیله می توانند تا ۷۵ درصد اکسیر سیاه استخراجی مته را که در مخزن اکسیر سیاه ذخیره نشده است را به غارت ببرند.مته ی اکسیر سیاه فضایی ۳در۳ در قبیله اشغال می کند.با بهره بردن از الماس می توان تا یک روز میزان استخراج اکسیر سیاه توسط مته را تا دوبرابر افزایش داد.هنگامی که شما می خواهید دریل اکسیر سیاه (Dark Elixir Drill) را ارتقا دهید اکسیر های سیاه بدست آمده به طور خودکار برداشت می شود و اگر مخرن اکسیر سیاه شما پر باشد آن اکسیر های داخل دریل اکسیر سیاه (Dark Elixir Drill) از بین می رود.شما می توانید با استفاده از گزینه تسریع در کار (boost) تولید اکسیر سیاه را به مدت ۱ روز دوبرابر کنید.دریل اکسیر سیاه (Dark Elixir Drill) در سطح ۸ ساختمان اصلی در دسترس قرار می گرفت ولی از بعد از آپدیت ۱۱/۱۲/۲۰۱۴ از Town Hall سطح ۷ باز می شود. مخرن اکسیر سیاه هم در سطح ۷ ساختمان اصلی باز می شود.

clash game,Dark elixir drill,جنگ قبیله ها,اموزش clash of clans,بازی آنلاین,کلش گیم,کلش آف کلنز,آموزش بازی جنگ قبیله ها,کلش آو کلنز,اموزش کلش آف کلنز,آموزش بازی کلش آف کلنز,

مته ی اکسیر سیاه:
اکسیر سیاه برای ساخت و ارتقا قهرمانان استفاده می شود. اکسیر سیاه نوعی اکسیر بسیار قوی طبیعی است که برای ساخت و پرداخت سربازان اکسیر سیاه استفاده می شود. اکسیر سیاه بسیار ارزشمند است و باید بسیار شدید از آن مراقبت کنید.

مته ی اکسیر سیاه یا Dark elixir drill :
این مته از ذخایر زمینی اکسیر سیاه را استخراج می کند.
مهاجمین به قبیله می توانند تا ۷۵ درصد اکسیر سیاه استخراجی مته را که در مخزن اکسیر سیاه ذخیره نشده است را به غارت ببرند.
مته ی اکسیر سیاه فضایی ۳در۳ در قبیله اشغال می کند.
با بهره بردن از الماس می توان تا یک روز میزان استخراج اکسیر سیاه توسط مته را تا دوبرابر افزایش داد.
هنگامی که شما می خواهید دریل اکسیر سیاه (Dark Elixir Drill) را ارتقا دهید اکسیر های سیاه بدست آمده به طور خودکار برداشت می شود و اگر مخرن اکسیر سیاه شما پر باشد آن اکسیر های داخل دریل اکسیر سیاه (Dark Elixir Drill) از بین می رود.
شما می توانید با استفاده از گزینه تسریع در کار (boost) تولید اکسیر سیاه را به مدت ۱ روز دوبرابر کنید.
دریل اکسیر سیاه (Dark Elixir Drill) در سطح ۸ ساختمان اصلی در دسترس قرار می گرفت ولی از بعد از آپدیت ۱۱/۱۲/۲۰۱۴ از Town Hall سطح ۷ باز می شود. مخرن اکسیر سیاه هم در سطح ۷ ساختمان اصلی باز می شود.

برای دیدن تصویر بزرگتر روی آن کلیک کنید

مشخصات :

مطالب بیشتر از سایت ما

مخزن اکسیر سیاه Dark elixir storage کلش آف کلنز فارسی

منبع اکسیر Elixir Collector منبع اکسیر

مخزن اکسیر Elixir Storage مخزن اکسیر

معدن طلا Gold Mine اموزش کلش آف کلنز

مخزن طلا Gold Storage اموزش کلش آف کلنز

بمب هوایی Air Bomb Air bomb

بمب غول پیکر Giant Bomb اموزش کلش آف کلنز

مین هوایی Seeking Air Mine Seeking air mine

تله ی زمینی Spring Trap کلش آف کلنز فارسی

طلسم رعد و برق Lightning spell کلش آف کلنز فارسی